Mozilla mi prikazuje druge oglase umjesto google ogasa ili facebook plugina

Primjesto sam danas da mi mozilla prikazuje druge oglase umjesto googlovih oglasa ili facebookovog plugina.
Oglasi su bili oni tipa zelena karta za ameriku ili australiju. Ovih dana mi je bilo malo cudno kako mi se svugdje pojavljuju takvi oglasi, nije mi to bas u googlovom stilu.

I danas nakon sto mi se na stranici koja jos nije na netu nego je lokalno jos radim na njoj umjesto facebook plugina prikazivalo te iste oglase.
Gledam ja i pitam se koi k… Skrolam kod od svoje stranice gore dolje nigdi nista dok nisam stranicu otvorio u cromu i operi, i normalno prikazuje mi se facebook plugin.

Neznam dali ste to primjetili ako netko je kako to rjesiti neda mi se brisati mozillu i opet stavljati sve bookmarke i ostale postavke.

Evo 2 slike prikazivanja oglasa bas sa ovog foruma:
Mozilla
Crome

Inace to mi se prikazivalo na indexu i jos dosta portala

Možda je neki od tvojih plugina?

Sigurno da je tako nesto ali neman pojma ovi sta ih imam instalirane znam cemu sluze.

Ugasi sve i pali jedan po jedan, ?

Probao jos danas nista od toga. Izbrisao history, cookies, cash itd no nista

Hm, ne znam šta kompliciraš. Napravi export bookmarks i deinstaliraj firefox, pa ga opet instaliraj. Pretpostavljam da je to 10 minuta posla. Ili ovako ko zna kad ćeš riješiti.

Mene uopce ne brine kako se meni prikazuju oglasi, nego sta kad ja danas-sutra dignem saj na net kako ce se drugima prikazivati oglasi na mom sajtu s obzirom da vecina ljudi koristi mozillu.
Sta se mene tice ja sam rjesio problem jer sa skuzio u cemu je problem i uopce mi nije smetalo dali mi se prikazuju oglasi od googla ili neki drugi isti mi je k… oglas kao oglas bio ovi ili oni.
Nego bude li se klikalo po oglasima na mom sajtu lova mi uopce nece dolaziti to me najvise brine!!!
Inace svaka cast onome ko je napravio ovaj virus!!

[quote=“dabars”]Mene uopce ne brine kako se meni prikazuju oglasi, nego sta kad ja danas-sutra dignem saj na net kako ce se drugima prikazivati oglasi na mom sajtu s obzirom da vecina ljudi koristi mozillu.
Sta se mene tice ja sam rjesio problem jer sa skuzio u cemu je problem i uopce mi nije smetalo dali mi se prikazuju oglasi od googla ili neki drugi isti mi je k… oglas kao oglas bio ovi ili oni.
Nego bude li se klikalo po oglasima na mom sajtu lova mi uopce nece dolaziti to me najvise brine!!!
Inace svaka cast onome ko je napravio ovaj virus!![/quote]
To nema veze s tobom i tvojim oglasima na tvojoj stranici online, problem je kod tebe lokalno.

Ma znam nego meni su se ti oglasi prikazivali i na drugim stranicama a ko zna koliko ljudi jos ima zarazenu mozillu na taj nacin.
Ako klikne na taj oglas nije kliknuo na moj. O tome ja pricam.

[quote=“dabars”]Ma znam nego meni su se ti oglasi prikazivali i na drugim stranicama a ko zna koliko ljudi jos ima zarazenu mozillu na taj nacin.
Ako klikne na taj oglas nije kliknuo na moj. O tome ja pricam.[/quote]
Problem je onda i kod njih lokalno,vjerojatno su se zarazili kao i ti. Opet ponavljam nema to veze sa tvojom stranicom koja je online, kao i kod toga što se prikazuje kod njih u FF, osim ako i oni nisu zaraženi.
O tome ja pričam!

[quote=""]Problem je onda i kod njih lokalno,vjerojatno su se zarazili kao i ti. Opet ponavljam nema to veze sa tvojom stranicom koja je online, kao i kod toga što se prikazuje kod njih u FF, osim ako i oni nisu zaraženi.
O tome ja pričam! [/quote]

Mislim da pricamo o istom, u potpunosti se slazem s tobom i razumin sta si htio reci, znam da je problem lokalog tipa, nego kazem da to nije samo moj problem nego svih nas koi imamo stranice sa oglasima.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja