MUP i FINA mi učestalo posjećuju stranicu

DA, vrše se istražne radnje na moju štetu i to samo zato šta san Hrvat!!

A kao da si Rus nebi se vršile? Car si nema te zemlja

A čuj, Hrvatski narod vrlo dobro zna šta je ta milicija još od vrimena Austrougarske kad su milicioneri Hrvate zvali Kroatišen Hunde, pa Kraljevina YU pa NDH pa socijalistička Yu i tako sve do danas. Kolektivno pamćenje čitavog naroda se neda izbrisati!
EDIT: O tome je Tuđman priča na TV a isto tako je reka: - “U modernu Hrvatsku državu je ugrađeno ono najplemenitije iz Ustaškog pokreta…”, a hrvatski narod se vrlo dobro na LOŠ način sića Ustaškog redarstva.
A šta više triba komentirati??!!

Baš pogledah što Analytics (Publika - Tehnologija - Mreža) kaže za moj polj. forum.
Nisam baš pristalica nekih bijesnih zavjera pa se sve mislim da, jednostavno, neki članovi foruma rade u dotičnim firmama (surfaju za vrijeme slobodnog vremena).
Tko će ga znati, možda sam mlad i naivan :)?

Yes bre!! Nisi jedini. I druge kontroliraju. Smeta mi šta milicija gura svugdi nos. To je kršenje privatnosti. To ja znan jer san ima sličnih njima u familji. Znan i njihov pojam za to. Rutinska kontrola. Diraju se u poštene i časne visokomoralne ljude a one koje tribaju ne diraju. Evo čitan da Glavaš tereti Šeksa a Šex je još na slobodi. Čitan da Linić tereti Milanovića a Milanović je još na slobodi. A isto je tako istina da neki teretu i Glavaša i Linića. To je kod njih uzajamno i kolegijalno.

Kakva te privatnost , sajt ti je PUBLIC te je dostupan svakome.moze ga posjetiti ko god zeli :smiley:

Ma daj, da ne potjecu mozda ta losa sjecanja iz jedne druge drzave koja je dosla poslije NDH? - tebi vjerojatno ne, jer si u jednoj temi napisao da su tvoji bili dio sistema te drzave.

Da se vratim na temu, sta ima veze ako te posjecuju sve dok je taj MLM legalan kako ti tvrdis nemas brige, nastavi zgrćat lovu.

Samo stric. Bija je načelnik UDBA-e. Ostali su bili narodni neprijatelji. Jednom rođaku su mi razbili 6 zubi pendrekon u zatvoru di je bija ni kriv ni dužan. Bija je član Hrvatskog Državotvornog Pokreta. I to je sva njegova krivica.A ja iako dite u vrime Hrvatskopg Prolječa bija san za Savku i Tripala. Virova ti il ne!!

Da, legalan je, a ovo drugo mi baš i ne ide dobro.

E moj Davore ti si meni legnda vraćaš se u vrijeme od prije 100 godina i to usporedujes s danasnjim sto nema nikakve logike. Milanović, Linić i otala ekipa, da li im je dokazana neka krivnja? Nije da ih branim osobno sam član mladezi HDZ-a i vrlo aktivan.

Sve dok se xy covjeku nedokaze krivnja on je slobodan covjek ali ja bi samo zabranio da nemoze obnasati funkciju koju obnasa trenutno ili raditi posao koji radi trenutno dok se nezavrsi proces ukoliko vodi drzava neki protiv njega

Ukoliko privatna osoba dize tuzbu zbog xy stvari zasto bi netko odgovarao ako nije kriv ili zasto bi se makeo sa duznosti

Da sada malo o doticnoj temi. Da li se protiv tebe vodi bilo kakav postupak? Ako neznas to mozes saznati na vrlo lagan nacin.

Nemoj samo reci da ti je ovo sve politicki montirano :wink: i ne Davore neki zive dobro u ovoj drzavi i sa svojih deset prstiju i kao invalidi, slijepe osobe etc.

Evo samo da naglasim da ima i kod mene posjeta sa mup.hr, podravka.hr, ina.hr, ekonoski fakultet etc. da ne nabrajam vise

p.s. nemoj mjesati politicku opredjeljenost pojedinih osoba svatko ima pravo na svoje misljenje i biti privrgnut bilo kojoj politickoj opciji, ne mjesaj vrijeme od prije i sada to je nebo i zemlja

Druže Abele, u pravu si. Prije smo živili ko Lordovi. Samo šta je režim bija zločinački. Naroćito prema Hrvatima i Šiptarima!

Nisu svi živili kao lordovi, moji roditelji prvi nisu i nije im Tito dao kao svima … “Za vrijeme Tita je bilo najbolje” e pa nije sto mogu i dokazati

To su te price sto svi pricaju

Za vrijeme Tita je bilo najbolje
Za vrijeme Tita su svi imali posao
Za vrijeme Tita su imali svi para

itd. itd itd.

E pa nije tako znam dosta ljudi koji su zivili u siromastvu cca. njih 70-80 obitelji samo ja znam a gdje su ostali

Eto ti ti si mozda zivio kao lord a vidi gdje si sad spao skoro na prosiacki stap da si dozvoljavas da zicas po 1 - 2 dolara po forumu (ima tvopjih par postova) nemoj samo reci da ti je kriva drzava jer nije, kriv je narod.

nemoj reci da si invalid i da nemozes raditi jer i invalidi mogu raditi barem neki posao a vjeruj mi tko hoce raditi taj ce i naci posao pa i u ovo danasnje vrijeme.

Ima tema da decko radi za 100kn e pa eto iskoristi i ti svoje znanje i ti radi nesto za 100kn i zaradi za kruh i osnovne stvari, i ne ne zalim te jer znam da mozes ali neces i bavis se tim glupim MLM gdje nema kruha uostalom i sam to priznajes.

Moji su roditelji zivili kao sirotinja ali sada zive kao Bogovi a sve su zaradili sa svojih deset prstiju i nisu nikad nikog prevarili ili ukrali sve na posten nacin dok ih drzava i nasa birokracija jebe i stavlja im namete kojekakve koji nemaju veze s pameti tako i meni i onda kad mi netko kaze da je poduzetnicima lako najradije bi ga okrenuo za 360 stupnjeva

OK. A moran ti reći da ja iman srednju školu a ima san inžinjersku plaću. Naravno da mi je bilo dobro. Bija san sistemski programer i administrator. Divotza od posla. Međutim radio sam 4 sata zbog invalidnosti. Piše u dokumentu kod umirovljenja “100%-tna invalidnost bez preostale radne sposobnosti”. I viruj mi stvarno je tako. Realno gledajući. I šta ću ti reći? Malo staža - penzija nikakva. A za vrime tita su i invalidski umirovljenici imali solidna primanja, A u svom postu si reka sve OK jer i ja znam osobe koje su u prošlom režimu bile politički un ištene, bez posla bez primanja bez zdravstvene zaštite… Slažem se s tobom u nekim stvarima.

Dodatak: Imam mladu prijateljicu u ZG. Reumatičar je ko ija i uz to je slijepa. Radi ko telefonist i dobro joj je. Dakle nije svima loše ali viruj mi da meni je!!