myResPecto.com

Hajde ljudi malo kritika :slight_smile:

http://www.myrespecto.com

Za što?

Za naslovnicu?
…Odlična.

demo acc.

grga
123456789

mogao si barem ostaviti demo acc.

i sta je ovo na kraju

nešljaka

A koje usluge ti nudiš? Šta če biti ako se registriram?

[quote=“trnac”]Za što?

Za naslovnicu?
…Odlična.[/quote]:smije:
nisi normalan hahaha

kada se registrirate imate vlastitu vCard website,malo google vidjet cete šta je to ako neznate.Uglavnom web developer-i,dizajneri… postavljaju sebi mini web stranice gdje su informacije,zapravo stranica služi kao neka vlastita posjetnica (vizit kartica,vizitka,bussines card), Res Pecto inače kad se prevede sa latinskog znači bussines card

sajt mi je s dizajnerske strane loše odrađen…barem ova naslovnica (odma me odbije od sajta)…

imaš li neki primjer “gotove” posjetnice da vidim kako izgleda iako mislim da web dizajneri/developeri većinom imaju baš svoj sajt, to im je nekako primamljivije :smiley:

Kada dođeš na website, ne znaš čemu služi. Možeš se registrirat, a zašto bi se registrirao kad ne znaš šta ćeš dobit. Dajte si malo truda inače vam stranica ne bu ničem služila.

acc. nije blokiran mora raditi sad sam ja usao …

Pego:

[quote=""]sajt mi je s dizajnerske strane loše odrađen…barem ova naslovnica (odma me odbije od sajta)…

imaš li neki primjer “gotove” posjetnice da vidim kako izgleda iako mislim da web dizajneri/developeri većinom imaju baš svoj sajt, to im je nekako primamljivije[/quote]
možeš limalo bolje objasniti,šta te odbije od sajte,po čemu je dizajnerski loše…:neznam:
vidite da je postavljeno BETA,tako ima se još odraditi, cijenim vaša mišljena i kritike,samo udrite :band: šta bi vi dodali,uklonili i tako to,
pozz

odbije me što je netko već rekao jer nema objašnjenja o čemu se radi…logo koji je katastrofa (no to mene odbije jer sam “dizajner” :D)

ne sviđa mi se zastarjeli dizajn, 2-3 verzije fontova, monotonija, nema nečeg da te privuče da se ti registriraš…

izgleda mi kao puno lošija verzija facebook index page-a :slight_smile:

jel ima neka “vizitka” da je aktivna pa da vidim kako to izgleda pa da dam kritiku…
ja vam mogu možda složit neki psd čisto kako bi ja to napravio al me zanima i taj dio jer neću se zaje**vat dizajnirajući, imam posla pun k :smiley:

http://www.myrespecto.com/test

za login korisnik:test
pass: test

prvo što sam pomislio kada sam posjetio je da sam došao na facebook, neznam zašto :slight_smile:
Probaj nakako grafički prikazati što korisnik dobije učlanjenjem na sajt tzv. ‘call to action’ ili nekakav demo
ovo ti možda može pomoći -
http://boagworld.com/design/10-techniques-for-an-effective-call-to-action/

Ideja odlična :doki:

sredite naše znakove u pojedinoj kartici…

i ono o čemu ti pričam s dizajnerske strane je još i to da ti je font u tom dijelu standardni times new roman koji izgleda očajno :smiley: hehe…

Latinični znakovi riješeni od sada se ispisuje šđžčć.
thx to Pego,što je primjetio da se ne ispisuju naši znakovi

Sa svih podstranica nema nigdje link za povratak na naslovnicu (gdje je ujedno i registracija).

A isto tako, stavi i da ti je logo “klikljiv”.

Evo zaboravih napisati,dodano malo upustva,šta je myResPecto,šta se nudi… :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja