mysql_fetch_row() error

$get = mysql_query("select * from $mysqldb_ser $getme limit $start,$getmuch");
while(list($id, $naslov, $knjige, $datum, $tag, $dobro, $lose, $views) = mysql_fetch_row($get))
{

Koji error?

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/knjigetk/public_html/lektire.tk/functions.php on line 216

to je red

while(list($id, $naslov, $knjige, $datum, $tag, $dobro, $lose, $views) = mysql_fetch_row($get))

ispis iz baze

$get = "select * from $mysqldb_ser $getme limit $start,$getmuch";
echo $get;
exit();
{

probaj ovo gore da vidimo kako query izgleda

Uvijek provjeravaj je li upit uredno izvršen. Nije probelm u ovom redu nego u redu iznad. Ovdje samo kaže da funkciji mysql_fetch_row nisi prosljedio valjani argument.

Probaj s ovim shvatit u čemu je problem, ili postaj grešku ovamo pa ćemo vidit.

Druga solucija, nek ti ispiše čitav upit koji šalje bazi.

sa prvim kodom izbacu je

Table ‘knjigetk_knjige.ssys_db’ doesn’t exist

ali tabla se zove knjigetk_knjige da nije negdje nešto sa konekcijom možda je do hosta

da drugim kodom samo vrti ništa ne izbacuje

Što dobiješ ako prvi kod pokreneš bez $getme varijable?

Kako inicijaliziraš varijablu $mysqldb_ser? naziv_baze.naziv_tabele?

a izgleda da si zamjenio tablicu i bazu i mislim da bi trebao dumpati string i probati ga u php my adminu:)

to je naziv table ga nepištem stalno

[quote=“kromaser”]sa prvim kodom izbacu je

Table ‘knjigetk_knjige.ssys_db’ doesn’t exist

ali tabla se zove knjigetk_knjige da nije negdje nešto sa konekcijom možda je do hosta[/quote]

Ovo gore ti ne valja, napisao si da se tablica zove knjigetk_knjige a error kaže da pozivaš tablicu ssys_db u bazi knjigetk_knjige.

UUUUUUUUuu hahahahaha ja se mučin ko konj skupa sa vama izvini igore - gorrc
kada ono nema tabela u bazi nikako prazne baze bože sačuvaj
nisam ni gleda tek sad uša u php admin

[quote=“kromaser”]UUUUUUUUuu hahahahaha ja se mučin ko konj skupa sa vama izvini igore - gorrc
kada ono nema tabela u bazi nikako prazne baze bože sačuvaj
nisam ni gleda tek sad uša u php admin[/quote]

Logično! :zub:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja