N: stalni posao u Zagrebu - Asistent + Specijalist za digitalni marketing

Specijalist za digitalni marketing (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, student servis (ovisno o znanju i sposobnostima)

Zadaci:

  • Administracija web stranica kroz CMS sustav, poboljšavanje strukture i sadržaja
  • Razvoj strategije i taktike za pozicioniranje na tražilicama
  • On-page i off-page SEO optimizacija
  • Praćenje i analiza optimizacije i konkurentnosti stranica
  • Kontinuirano usavršavanje web stranica s naglaskom na SEO aktivnosti
  • Izrada SEO standarda
  • Copywritting
  • Social Media Marketing, vođenje društvenih mreža i oglašavanje
  • Aktivno sudjelovanje na projektima i organizacija projekata iz područja digitalnog marketinga

Vještine i znanja:

  • VSS
  • Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u pismu
  • Napredno poznavanje rada u MS office paketu
  • Razumijevanje i iskustvo s HTML, JavaScript i CSS
  • Poznavanje rada na platformama Wordpress, Joomla ili Drupal
  • Istraživačke vještine i sposobnost samoučenja
  • Sposobnost organizacije i određivanja prioriteta, te analitičke sposobnosti
  • Sposobnost prepoznavanja i rješavanja problema
  • Iskustvo u radu s SEO alatima i napredno poznavanje optimizacije
  • Napredno poznavanje Google Analytics alata
  • Iskustvo u upravljanju društvenim mrežama i optimizaciji društvenih mreža za postizanje većeg broja impresija
  • Iskustvo u vođenju projekata iz šireg područja digitalnog marketinga ili općenito web projekata

##Digital Marketing Asistent (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, student servis (ovisno o znanju i sposobnostima)

Zadaci:

  • Administracija web stranica kroz CMS sustav, poboljšavanje strukture i sadržaja
  • Rad na strategijama i razvoju taktike za pozicioniranje na tražilicama
  • On-page i off-page SEO optimizacija
  • Praćenje i analiza optimizacije i konkurentnosti stranica
  • Kontinuirano usavršavanje web stranica s naglaskom na SEO aktivnosti
  • Copywritting
  • Stvaranje sadržaja
  • Social Media Marketing, administracija društvenih mreža
  • Aktivno sudjelovanje na projektima iz područja digitalnog marketinga

Vještine i znanja:

  • VSS
  • Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u pismu
  • Dobro poznavanje rada u MS office paketu
  • Istraživačke vještine, sposobnost samoučenja i logičkog razmišljanja
  • Osnovna znanja i vještine iz područja digitalnog marketinga

Prednosti:

  • Razumijevanje i iskustvo s HTML, JavaScript i CSS
  • Poznavanje rada na platformama Wordpress, Joomla, Drupal
  • Sposobnost organizacije i određivanja prioriteta, te analitičke sposobnosti
  • Sposobnost prepoznavanja i rješavanja problema
  • Iskustvo u radu s SEO alatima i poznavanje optimizacije
  • Poznavanje Google Analytics alata
  • Iskustvo u upravljanju društvenim mrežama i optimizaciji društvenih mreža za postizanje većeg broja impresija
  • Iskustvo u poslovima i projektima iz šireg područja digitalnog marketinga ili općenito web projekata

U slučaju stručnog osposobljavanja nudi se (za polaznika besplatno):

  • Obuka u radu na ERP sustavima
  • Obuka u korištenju naprednih e-commerce CMS sustava
  • Višemjesečni tečaj iz područja digitalnog marketinga (SEO)
  • Dodatna 2 tečaja tijekom perioda osposobljavanja, vezano za tematiku i područje marketinga
  • Zapošljavanje za stalno na neodređeno vrijeme nakon uspješno završenog osposobljavanja

Wow, coool.

Sve vise i vise ovakvih ljudi se trazi.

Koliko odprilike se ovakvoj osobi koju trazite krece placa, cisto onako informativno. Jer osoba koja ima ova znanja i vjestine moze raditi bilo gdje na svijetu pa me zanima koliko se to placa kod nas.

1 Like

Imam isto pitanje kao i @dadaas :slight_smile:

evo kontakt za sva pitanja: 098 709 204

Mene zanima zbog cega je potrebno imati VSS i koji to fakultet osposobljava covjeka za ovakav posao ? Jer ovo se ne uci na nijednom fakultetu nego u praksi. Poznata stvar kod nasih firmi,prvo pitaju papir umjesto da covjek prvo pokaze i dokaze svoje znanje.

1 Like

Ima takvih koji imaju i papir, pa od masu tih ljudi koji su studirali za taj papir sigurno postoji neki postotak ljudi koji su uboli ovo znanje na netu.

Recimo ja imam VSS ali kad im kazem koju past ce na dupe i pitat me kakve to veze ima s ovim sto oni traze, hahaha

No, moram odmah da kazem da pola ovih vjestina koji oni traze nemam.
Pa oni trebaju velemajstora koji zande onpage SEO, OFF site SEO, copywritting, mora zanti stvarati sadrzaj, kao da to sto je expert u SEO podrucju on jos mora znati i administrirati i drustvene mreze i nakon sveg toga jos se mora muciti oko projekta.

Pa mora zanti MS office, a vecina ovih samoukih koji su ujedno i najbolji bjeze od microsofta (vjerojatno nemaju ni windowse instalirane)

A onda me prednosti ubise u pojam, HTML, JAVASCRIP, CSS, dobro da nisu napislai i Pythoon, C++, PHP…

I jos se taj velemajstor kojeg bi vjerojatno i Google sam htio u svojim redovima mora javiti njima na telefon.

Ali ovakvog majstora gospodo vi morate naci, zvati, pozvati na veceru, tamo baciti kuvertu, on uzme kuvertu i kaze razmislit cu…

No dobro, vjerojatno ej tos ve napisano da mozda se negdje ispod kamena iz neke supe takav i pojavi pa radi za Konzum placu, ako ne, neki s VSS ce se javiti pa Googlati… :slight_smile:

4 Likeova

U drugim drzavama se ovakvi velemajstori vise cijene. Zapravo malo je reci cijene,bolje je reci da se štuju.

Ma ne ovakvi, ovakvi kakvog oni traze ne postoji, mislim da ne psotoji SEO strucnjak koj znade Javascript, HTML ili CSS.

Pa WordPress, joomla Drupal, obicno si covjek odabere jednu od tog, pa postane expert u jednoj nego prosjecan u sva 3.

Tak da sam siguran da takav ne postoji, barem ne tu kod nas. Oni traze ALL in one osobu.A nabrojali poslove barem za 5-6 osoba.

2 Likeova

Napisali su da Wordpress, Joomla ILI Drudal. Trazi se razumijevanje i iskustvo s HTML, CSS i Javascript, ne da trebaju znat programirat. Tako da nisu bas tako strasni uvjeti. HTML i CSS shvatis u 2 dana, barem do one razine koja je potrebna za nekog SEO strucnjaka. A i netko tko je napravio barem 1 stranicu u Wordpressu vjerovatno je skuzio HTML i CSS dovoljno. Jedino Javascript je malo too much jer ipak to nije tako banalno kao HTML.

Mislim da vecina koji ispunjavaju ove uvjete vec imaju posao. Jedino ako je ovo obra placa, ali cisto sumnjam :wink:

Sala mala. Zelio sam se samo nadovezati vezano za visu strucnu spremu. To ni u jednoj ozbiljnijoj IT firmi nije uvjet. U jednoj firmi u kojoj sam krenuo raditi prije 2 god. im je bio vazniji certifikat koji sam imao vezan za joomlu nego sto imam zavrsene 3 godine ekonomije. :smiley:

Nisam ja ni mislio da trebaju znat programirat, ja sam mislio na isto sto i ti. Poznavanje, odnosno snalazenje bi ja to nazvao, pa nabroje HTML, Javascript i CSS. PA nabroje 3 razlicita CMS-a. To je previse. To nitko ziv nema. Onaj tko je strucnjak u programiranju HTML, JAvascript i CSS nema pojma o SEO i vice versa. Jednostavno zbog toga sto je tesko postat strucnjak na tako razlicitim poslovima koji ipak zahtjevaju da se posveti dovoljno paznje njima.

To je isto kao kirurgija, neces ici kod kirurga za srce da ti operira mozak. A oni ovdje traze ALl in one kirurga koji operira sve.

Ili da napises trazim Automehanicara, autolektricara, autolimara i vulkanizera, znaci ejdna osoba da radi sve poslove a paltis ga onak ko u Konzumu… hehe

Upravo tako. Baš sam krenuo pisat odgovor dadaas-u pa si me pretekla i napisala skoro sve od riječi do riječi kao što sam ja mislio :slight_smile:

Imaš kroničan problem s čitanjem teksta s razumjevanjem. Ili zapravo samo trolaš?

Gore na vrhu piše: [quote]Poznavanje rada na platformama Wordpress, Joomla ili Drupal[/quote]
Nakon toga komentiraš: [quote=“dadaas”]Pa WordPress, joomla Drupal, obicno si covjek odabere jednu od tog, pa postane expert u jednoj nego prosjecan u sva 3.[/quote]
Nakon toga ti Monika napiše: [quote=“Monika64”]Napisali su da Wordpress, Joomla ILI Drudal.[/quote]
I onda opet ti po svome:


EDIT: nakon što sam nekoliko puta pročitao ovaj gore oglas i dalje ne vidim gdje piše ovo što ti govoriš, da se traži expert u WP-u/Joomli/Drupalu, niti da se traži stručnjak u programiranju HTML, JAvascript i CSS-a niti većina toga što si nabrojao

Pa malo i trolam moram priznati, mozda mi sad MOD opali i samar. Ali kad mi je oglas malcice neozbiljan. Trazi se Specijalist za digitalni marketig, a zadaci su mu vezani vecinom za SEO, plus jos mora zanti neke nevezane stvari…

Eto, obecajem da necu vise, sretno u trazenju osobe za zaposlenje.

Ako i trolaš (malo) tvoji obožavatelji će to pozdraviti. :smile: Naravno da oglas nije ozbiljan niti realan, osobno budem malo razočaran kad takvi iskusni Forumaši kao ti trzaju na ovakav napis, ali mi je drago s druge strane, a trebalo bi biti i pokretaču teme što ima ovoliko odaziva, ne i kandidata, jasno. :o:

Nakon par sekundi guglanja pronašao sam ove studije koji osposobljavaju polaznike za radno mjesto “Specijalist za digitalni marketing”

http://www.vpsz.hr/hr/article/sto-sve-radi-strucnjak-za-digitalni-marketing-100/
http://digitalni.marketing/studij/diplomski-studij-digitalnog-marketinga/
http://digitalni.marketing/studij/preddiplomski-studij-digitalnog-marketinga/

a ono što je tu opisano se u potpunosti poklapa s ovim oglasom

Vi ste cak i temu za full time posao koji zahteva kvalifikacije uspeli da pretvorite u spam/troll temu. :smiley:

To je zaista za respect, stvarno se trudite i red je da neko to prizna. :joy:

1 Like

U bogte pa onda cete ga naci bez problema ako ih ima toliko da ih ovi na ovim veleucilistima stancaju ko tito dinare.

Joj evo bjezim jer cu popiti ban…

joj cuj tito stanco dinare

eto sad vam je bolje

Ima tu dosta stvari koje su nepotrebne, tipa ovo poznavanje 3 CMSa, pa tko to radi sa 3 CMS-a, ako ćeš raditi jedan projekt, radit ćeš ga u jednom CMS-u, a onaj tko je letio sa jednog CMS-a na drugi, samo je gubio vrijeme sa ova 2 koje je mogao utući na učenje onog prvog. Dakle samo minus. A tu je i ovaj JS, znači osim što bi netko trebao znati 3 CMSa, SEO, biti dobar u pisanju sadržaja, društvenim mrežama (što je već 4 opširne niše) još bi trebao uz sve to znati programiranje što je skoro kao ove 4 niše zajedno kompleksno.

Sve mi je još razumljivo i izbjegao bi komentiranje ove teme, ali brate ovo VSS je čisti znak preseravanja i traženja pažnje. Zašto bi netko tko je dobar u 6 kompleksnih ništa (a sigurno nije stariji od 30ak godina) još uz to trebao ili mogao završiti faks i koji k. ti znači da je netko tko sve ovo zna još završio neki ekonomski i pravni faks (ili možda očekuješ FER) i što ako ima sve ovo a nema VSS, njega ne bi zaposlio? Pa onaj tko je studirao zadnjih 6-7 godina, sigurno nije imao vremena da se specijalizira za 6 niša.

Sretno sa pronalaskom, ako ovakve osobe postoje kod nas, nadam se da si pripremio barem 5k eura mjesečno.

3 Likeova