Na koji hosting da se "selim"

Pozdrav svima, neki me već znaju, imam svoj forum na forumotionovom serveru i do jučer se nisam mogla nigdje seliti no jučer sam dobila pritup svojoj bazi i mogu se seliti gdje god želim.

Moj forum je
http://www.crofriends.com

I sada me zanima, gdje se najbolje preseliti? Koliko je cijena godišnje domene + hostinga?

I da li mogu zaraditi toliko da pokrijem ono što uložim u forum svake godine?

Da li se troškovi povećavaju iz godine u godinu? (imam filing da će mi forum brzo narast, s obzirom da je preko forumotiona ovako velik a star je 2 i pol godine, pa ne želim da i troškovi budu preveliki)

I na koji način se točno zarađuje preko foruma?

[quote=“Neukrotiva”]Pozdrav svima, neki me već znaju, imam svoj forum na forumotionovom serveru i do jučer se nisam mogla nigdje seliti no jučer sam dobila pritup svojoj bazi i mogu se seliti gdje god želim.

Moj forum je
http://www.crofriends.com

I sada me zanima, gdje se najbolje preseliti? Koliko je cijena godišnje domene + hostinga?

I da li mogu zaraditi toliko da pokrijem ono što uložim u forum svake godine?

Da li se troškovi povećavaju iz godine u godinu? (imam filing da će mi forum brzo narast, s obzirom da je preko forumotiona ovako velik a star je 2 i pol godine, pa ne želim da i troškovi budu preveliki)

I na koji način se točno zarađuje preko foruma?[/quote]

Moja preporuka ti je BSP Hosting . Povoljne cijene, čak i akcija 30 %, genijalna tehnička podrška, besplatan transfer na njihove servere, brzi serveri… Kod njih imam reseller i prezadovoljan sam… Probaj, nemaš kaj izgubit jer nude povrat novca 30 dana

I ja isto imam forum kod njih, pa me zanima kak si uspjela sredit da dobijes svoju bazu? Kolko para?

Da probaš infonet.hr, odlični sto se tiče svega, sad ne znam. pogledaj na vise mjesta, nemoj odmah kupit prvog na kojeg naletiš :wink:

Drago mi je da si dobila pristup do baze. :slight_smile:

Sto mislis kako je dobila pristup?

Pa ne znam. Čekaj da se javi.

U 10 godina sam promijenio hrpu web hostinga od najskupljih do onih vrlo jeftinih i jako sam izbirljiv na tom podrucju tako da mirne duse mogu preporuciti web hosting s kojim sam presretan zadnjih 9 mjeseci, a ciji link mozete pronaci u potpisu ispod.

Pozdrav

Kako prebaciti forumotionov forum na vlastiti host

Nije komplicirano, samo se treba držati uputa i napraviti sve kako treba i baza je vaša :lula:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja