Na prodaju Vazda.ba

Prodajem informativni portal Vazda.ba, oko godni dana sam radio prihod oko 200-300 eura. FB stranica 7000 lajkova i preko 6.000 clanaka. Imam hosting na hostgatoru do 28 a ne mislim ga produzavati. Zelim se rijesiti ove stranice pa hajmo udrite sa ponudama :smiley: Zurba mi je pa mozete ugrabiti dobru stranicu :wink:

zasto stranica nije aktivna?

Ma upaljen plugin za offline jer mi je bila jos jedna stranica na ovom hostingu pa je non stop padalo tj izbacivo 500 internal kad krenu posjete. Sad cu deaktivirati plugin.

Zaboravio sam napomenuti da su samo slike obrisane.

i da posjete nije bilo od jula 2015…

Fakticki samo prodajes domen.

Nije bas toliko bila na offline… Stavljena je kroz par mjeseci nakon zadnjeg clanka

To je sto je do 15 avgust zadnji dan je bilo 1.402 tad sam prestao s radom i to je to. Ko zeli neka ponudi

10 eu u bitcoin-u po vrijednosti prije dva mjeseca

hahahaha dobar

15$ paypal

1 Like

Pa dobro ti i nude za stranicu koja je offline i kojoj uskoro istice domena.

Gdje je regana domena,
Dal je kupljena thema i plugings?
Dajem ti 30€ ili mi javi tvoju cijenu dogovorit cemo se…

NIC.ba preko Leftor.ba oko 15e je produzenje…

Ove gore smijesne ponude i ne citam, naravno da je necu prodati za tu mizeriju. To sto nudite gurnite si u guzicu.

Ajde mi reci sto ja imam sa tim starim člancima koje su vijesti bile prije godinu ? :slight_smile:

Pa ako je domena vazda.ba valjda su i članci vazda.::
:smile:

1 Like

Pa onda se izjasni javno ako vec tako pises kolko novca oces za tu stranicu tj. domenu, jer stranica je svakako predugo offline bila. Reci svoju cijenu i zasto bi ta stranica vise vrijedila.

Mislim da je rijec o info portalu i sto bi nekome bile korisne vijesti od prije godinu… msm nadje se po neko koga interesuje neki tekst iz 2015 al msm realno mali je broj takvih…

ma kužim šta govoriš. Išao sam malo ironično…

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey