Na zadnjoj stranici rezultata

Imam sajt star oko 2 godine. Prije 1 mj sam uzeo novu domenu i krenuo punom parom sa 3-4 posta dnevno. Prije tjedan dana nastali su problemi, traffic spao za 80%. Sa novom domenom sam se probio na drugu stranicu rezultata a danas je na 83 stranici od 85 stanicu ukupno.

U Webmaster Toolsu sam stavio redirekt novu domenu i na staroj googlea uputio na novu adresu.
Radi se o eng tržištu i wp blogu.

Itko se našao u sličnoj situaciji?

Moguce da te Panda zbrisala ako se radi o stranom sajtu. Na engleskom sada prezivljavaju samo veci brandovi i jako korisni sajtovi. Hvala Bogu (koji ne postoji, ali eto “fraza, frazica”).

Ovo je česta pojava kod novih domena, naglo skoče a zatim padnu na dno :eek:

Pitanje je da li ti je tekst unikatan, kakva ti je on-site i off-site optimizacija a možda si i malo pretjerao sa 3-4 posta dnevno. Nisi pretjerao ako je to stvarno svaki dan ali ako si na početku krenuo oštro a nakon nekog vremena stao sa postovima onda ti to nije dobro, bolje je 1 post dnevno baš svaki dan.

Počni graditi backlinkove (3-5 svaki dan) i pingaj ih (forumi, blogovi, bookmark dir. i najbolje sa .edu i .gov stranica).

Još je pitanje kako si izveo taj redirekt? 301 redirekt ili ???

Moju straniuc je udrila panda … Uzas ali ostala je n2,n1 za primary keyword

[quote=“kluki”]Ovo je česta pojava kod novih domena, naglo skoče a zatim padnu na dno :eek:

Pitanje je da li ti je tekst unikatan, kakva ti je on-site i off-site optimizacija a možda si i malo pretjerao sa 3-4 posta dnevno. Nisi pretjerao ako je to stvarno svaki dan ali ako si na početku krenuo oštro a nakon nekog vremena stao sa postovima onda ti to nije dobro, bolje je 1 post dnevno baš svaki dan.

Počni graditi backlinkove (3-5 svaki dan) i pingaj ih (forumi, blogovi, bookmark dir. i najbolje sa .edu i .gov stranica).

Još je pitanje kako si izveo taj redirekt? 301 redirekt ili ???[/quote]

Sve unikatno, linkove neradim, držim da je content king, da 301 redirekt napravljen u cpanelu na novu domenu…

U pravu si što se tiće sadržaja (content is king) ali ti i konkurencija može imati vrlo dobar i unikatan sadržaj a tada se broje povratni linkovi sa relevantnih stranica s visokim PR. Čak i ako si tu izjednačen sa konkurencijom može presuditi i starost domene i na koliko godina je uplačena.

Google prati sve :hmm:

Dali je unikatan sadržaj i koliko ga ima, koja je gustoća ključnih riječi i gdje su smještene, koliko je izlaznih linkova, koliko povratnih linkova, ključne riječi u domeni, title tagu, H1, H2, H3 tagovima, starost domene, na koliko god. je domena uplačena, koliko se posjetitelji zadržavaju na stranici itd. itd. itd.

Da bi web stranica bila među TOP10 moramo uzeti sve u obzir, pogotovo ako je jaka konkurencija za ključne riječi za koje se natječemo :ehm:

Dali si mijenjao hosting?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja