Nadzorna kamera s mikrofonom - iskustva i preporuke?

Trebam preporuku za neku bežićnu kameru s mikrofonom za nadzor.
Po mogućnosti da ima i night vision ili kako se već zove.

Neku s normalnom cifrom ciljao sam do 1000 kn maks.
No što niže a da služi svrsi za dvorište, to bolje:)

Pitam ako možda netko ima iskustva.

Moja ti je preporuka da jos malo skupis para pa uzmes za cca 3000kn. Dobiti ces koliko toliko kvalitetu. Sve ispod je onak…ja bi svakako uzeo na zicu. Nedavno sam instalirao 2 kamere za cca 2800kn sa snimacem i hardom. Rade predobro i spajam se i gledam kad pozelim. Evo life iz poslovnice gdje je mrkli mrak.

1 Like

Nešto ovako možda ??

Ok, piše na baterije.
Nadam se da ima i adapter, jer na baterije koji je smisao ako svakih par dana mijenjaš ih.
Nisam uopće vidio nigdje kakve baterije i kolko traje s njima.

Pročitaj. Ima USB kabel za punjenje i solarni panel da se sam nadopunjava

ALi nigdje nema info, koliko dugo traje baterija. Ako je bez solarnog panela.

Dvoumim se između ove dvije:

i

Nemam pojma o tome i treba mi pomoć.

Moram pitati, zašto te 2? Osobno nisam čuo za ta 2 proizvođača. Za 1000kn možeš već i neku hikvision uzeti

Ja imam noname kamere i prije koji tjedan sam uzeo kameru od xiaomijevog podbrenda (XVV P1). Jedino mi na njoj fali da se označe zone za detekciju pokreta, i to kaj nema EU verzije pa bi trebala biti spojena na kineski server pa ima kašnjenje kad se gleda s mobilnog interneta, ali ima crackana aplikacija preko koje se može spojiti na eu server pa nema kašnjenja. Vrijedi 350kn kolko sam ju platio.

Daj preporuku za do 1000 kn s mikrofonom.

Ako ti treba samo da vidiš jel tko od susjeda šeta po dvorištu kad te nema doma, onda će ti poslužiti i ova koju sam naveo, ima i mikrofon i može se okretati 270 stupnjeva lijevo - desno i 90 gore - dolje, imaju i drugi modeli od xiaomija koji bi za tu svrhu bili dobri. Ako ti treba za nešto više, onda ti 1000 neće biti dosta. A i dosta skupljih kamera nema mikrofon jer kolko znam, snimanje zvuka nije dozvoljeno.

Pod bežičnu misliš u potpunost bez kablova (baterijska, solarna) ili samo da ne treba provlačiti kabel za video signal?

Ako treba baterijska, pogledaj malo ovu ponudu:

Ako imaš mogućnost provlačenja napajanja, pogledaj ovo:

Npr. ova baterijska potpuno napunjena drži bateriju od 1 do 4 tjedna u normalnim uvjetima, ako uzmeš i dodatno solarni panel, dođe ti manje od 1000kn.

Bude napajanje. bez baterije.

Ova ja zanimljiva jer ima i reflektor pa se upali kad ulaziš u dvorište. 1080p, dvosmjerni audio i dobru kvalitetu prilikom noćnog snimanja.

Ako nije potreban reflektor onda možda ovo. Ima 4MP i samo mikrofon, dakle ovdje je audio u jednom smjeru.