Nagli pad USA Adsense pageviews

Pozdrav,

Juce mi se desila cudna situacija, a i danas je isto.

Nagli pad prikaza na adsense iz USA, iako je broj posjeta isti kao prije.
Ovo je slika sa novog interfejsa.

Pitao sam jos jednog prijatelja i kod njega je opalo, za makar 50%
Ako moze jos neko da provjeri da li je i kod njega isto.

Zadnji dan (26.05) je tek poceo pa je zato skroz malo prikaza.

I meni se isto desilo prije 7 dana nagli pad posjeta sa 1500 na 30 / dnevno, na jednoj engleskoj stranici/usa trziste.
Nije ban, broj stranica je u G. indexu isti kao i prije, nisam imao neke velike promjene na stranici zadnih mjesec dana,
ali eto mozda je G dance???

Vjerujem da ima veze s preslagivanjem na G.
Jedan web (na HR) mi je bio na prvoj stranici za KW iz domene, točno od 19.5. je na trećoj-četvrtoj stranici.

Pretpostavljam da se i kod tebe dogodilo slično, da je slabije rangiran jedan ili više KW-ova koji su donosili znatan broj posjeta.

[quote=“mago”]I meni se isto desilo prije 7 dana nagli pad posjeta sa 1500 na 30 / dnevno, na jednoj engleskoj stranici/usa trziste.
[/quote]

Pa i nije neki pad :slight_smile:

To se i meni desilo na jednom site-u. Za ključnu riječ imao sam prvu poziciju nakon naglog pada nestao sa sa prvih 10 stranica, dalje nisam ni gledao. Opet sam se vratio nakon tjedan-dva, al više nisam na prvoj poziciji. Moj zaključak kod mene je da je bila mlada domena sa 10-tak backlinkova koji su me dogurali na prvu poziciju i onda mi je G stisnuo šamarčinu. Sad više tak ne radim, svaki mjesec idem po novi backlink i neka se domena laganini bilda.

Ali meni se nije desio pad posjeta… pad prikaza na Adsense kada idem na Performance - > Countries.

I dalje imam isto kao i prije iz USA, samo tamo neko reze prikaze.

[quote=“nike”]Ali meni se nije desio pad posjeta… pad prikaza na Adsense kada idem na Performance - > Countries.

I dalje imam isto kao i prije iz USA, samo tamo neko reze prikaze.[/quote]

Hočeš reći da ti se tamo ne prikazuju oglasi ?

Ko ce ga znati, provjericu preko proxy servera pa cu vidjeti sta ce prikazati.

Provjerio prikazuju se :frowning:

Evo non stop imam posjetioce iz USA
radarurl.com/url/hitovi.ba

a od jutros samo 35 prikaza na adsense iz USA, mada zna otici broj online ljudi na 15.
Nisam jedini sa ovim problemom (koji se pojavio juce), pa se nadam da je neka greska kod njih.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja