Nagli skok fb lajkova

Mozda se nismo razumijeli, o kakvim tokenima ti pricas? Jesili mislio na facebook exchange likes - stranice gdje kupis tokene pa ih pomocu toga utrosis na lajkove? Ako si na ovo mislio onda si otisao od teme podaleko jer ja mislim na facebook auto liker, ali ako vam treba i ovih stranica ja mogu poslati ovdje listu najboljih… Lp

Tokeni o kojima ja govorim su tokeni koji se generiraju kad dopustis nekoj aplikaciji da koristi tvoj profil. Kad googlas auto liker sve te stranice koristi tu metodu za slanje lajkova. Ove stranica za razmjenu lajkova su skroz druga prica. Sve lazni profili koji brzo dobijaju banove i zato izgubis lajkove.

Drug iskreno koristio sam i to dobio sam raju iz najgorih zemalja i ljude kojima je ta aplikacija nastetila. Prijavis se na websajt pitat te da se povezes s tom aplikacijom + FB, i onda automatski ti lajkujes stranice (koje ne zelis nemas pojma pristupa jer ta app to automatski radi za tebe) kada otvoris svoj FB imas ih kamaru jednu tj, tudjih stranica, takodjer i ovi dr. ljudi to imaju jer isto sranje rade…Tu je dosta ljudi s laznim profilima pogledaj malo te profile analiziraj pa ces vidjeti na cemu si i dali zapravo zelis tu RAJU…Uradi to vise puta na dan pa ces vidjeti malo sutra sto neces dobiti ban od FB, ja ovo govorim sto sam ja sve prosao ne nekome na stetu, a ti , vi kako hocete. Napisat cu ja danas ili sutra post o FB i svim ovim vragolijama, pa da malo diskutujemo. Jer smo otisli s ove teme gore daleko, nebih da spamujem…Lp

Sve ovisi od stranice do stranice, moj kolega drzi jednu od najpopularnijih. Ima tisuce posjeta dnevno i mi te tokene koristimo da bi dalje prodavali lajkove. Otkad to radimo nije se desilo ni jednom da su lajkovi otpali ili da je netko dobio ban.

Da vas usput pitam, dali linkove proizvoda sa svojeg sajta koje stavljam na g+ ,a tamo imam tek 50-tak sljedbenika, ima neku svrhu, dali pomaže sajtu u podizanju?
Sve nešto pokušavam, nemam baš love za reklamiranje.

Sta se tice spamanja, nema spamanja jer ni tema moja nije narocito odredena, samo nastavite jer ja jos uvik ne mogu otkrit odakle .i lajkovi, a nicim se nisam bavia. Jos nesto, na mobu san pa da ne trazin ko je napisa: neko je reka da posli toga rasta naglo pada sve, to mi se i dogodilo, sad iman manje lajkova na postove, nego kad san ima onih pocetnih 1400 page lajkova