Nagradnoibesplatno - ako se kome dade reč savjet

Evo ja sam napravila blogić… Nekako mi se čini da ćete se smijati kad ga pogledate…
Ali stvarno bih htjela čuti koje mišljenje i savjet. Na temi upoznavanja sam već navela da sam totalni početnik.
Napravila sam blog prekjučer. Promet je za sad kakvih 200 osoba dnevno.
Google adsense sam pokušala dobiti, ali navela sam već negdje što su mi odgovorili - da ne mogu imati dva računa… da podaci koji sam navela već se vode pod nekim računom pod e-mailom s kojim ja nemam nikakve veze. Ne znam što da s time radim.
Dok čekam od vas odgovor na to, molila bih vas i da mi kažete ima li šanse da na ovaj svoj blog koji sam napravila dobijem google adsense. Prazna mjesta koja vidite su mjesta namijenjena za google adsense.
Eto… molim za kritiku… ali ne ono: sve ne valja, već nešto konstruktivno, tj. reči što ne valja ali i smjernice kako treba. Nije bitan ovaj blog, već da ja naučim ponešto.
Hvala!

http://nagradnoibesplatno.blogspot.com/

Baš gledam i ne shvaćam… kada na operi gledam svoj blog uopče ništa ne piše na reakcijama dok se na google chrome lijepo vidi.

Za prvu stranicu i nije lose.
Adsense se najlakse i dobija sa blogspot blogom. Ali nemoj traziti Adsense prije nego na blog postavis jos dosta sadrzaja, jer ce ti Google odgovoriti da ti ne zeli odobriti Adsense jer je stranica jos u izradi (premalo sadrzaja).

P. S.
Cisto sumnjam da imas 200 posjeta dnevno ako si blog napravila prekjucer…

Zapravo imam oko 200 jer sam ga predstavila na forum.hr-u. Od tamo mi dolaze.
Vidi:

pogledaj recimo najdonji post.

I hvala ti na komentaru i savjetu!

[quote=“mar”]Zapravo imam oko 200 jer sam ga predstavila na forum.hr-u. Od tamo mi dolaze.
Vidi:

pogledaj recimo najdonji post.

I hvala ti na komentaru i savjetu![/quote]

Istina , možeš na forum.hr u dobroj temi pokupiti 100-200 posjeta po danu ,ali te posjete ce prestati dolaziti kroz par dana…

Zapravo vjerujem da neće prestat dolaziti. Tako sam osmislila da sam uvjerena da će se vraćati - takva je tema i tko se u to upusti, vraćat će se. A ja uvijek imam nešto novo za pisati na blogu.
A imam ja još idejica za proširiti publiku, ali mi se to nedaaa bez reklaaamaaaaa:kmech:
Kad mi još nisu dali reklame ja sam skoro odustala od svega. Zato hvala @drmrgood što je rekao da treba puno sadržaja prije no što se dobiju google adsense. To mi je dalo poticaj da nastavim. :slight_smile:

Ne možeš uspjeti u dva dana.
Stavi više sadržaja. Napiši dobro priopćenje za medije i pošalji ga svim “ženskim” portalima i časopisima. I prijavi se u AdSense.
I vrlo brzo ćeš imati visoku stabilnu posjećenost i zadovoljavajuću zaradu.

Buf… sad ne valja nešto.
Ako nastavim ovako nizati na svom blogu postove, uskoro će postati nepregledno.

a) mogu brisati postove nagradnih igara koje su već prošle, ali onda neću nikad imati dovoljno sadržaja da me google prihvati za reklame.

b) ono što bih voljela jest da mogu imati podijeljeno: uzorci / nagradne igre u tijeku / završene nagradne igre
Dakle da imam na svom blogu te stranice i da onda postove mogu među njima jednostavno premiještati.
Ali koliko vidim to se ne može napraviti?

Evo radila sam jučer i danas na stranici… sad idem malo na zaslužen odmor.
Molila bih ako mi netko može dati koji savjet glede posta iznad,
te također da mi netko kaže imam li sad dosta sadržaja za google adsense.
Nisam još proučila o adsense, vidjela sam da ima na webmajstori puno o tome… pa ako mi može tko reči je li moja stranica zadovoljava uvjete. Hvala vam puno.
Kad stisnem na “zarada” piše mi: The account associated with publisher ID XXXXXXXXXXX has been disabled. Ali ako ispod stisnem link na “prikaz potpunog izvješća”, vodi me na tu moju prijavu na dnu čega piše: “Pošaljite ponovno”. Znači li to da ima još nade? I moram li sad jako pažljivo da me skroz ne odbiju?

I hvala vam svima koji ste mi dali ovdje svoje promišljanje. Zapravo mi je sve koristilo.

lol… slučajnost?

http://nagradne-igre1.blog.hr/

Ideja… naslov: “Nagradne igre i besplatne stvari”… čak i one šare u dizajnu:dada:

Shvatila sam čija je stranica.
Malo me to i naljutilo… ipak sam došla ovdje pitati savjete pa da me ovako netko plagira odmah.

Neću te tu prozivati, ali sam poslala pismo vodstvu foruma gdje sam te imenovala.
Mislim da ipak nije ugodno početnicima koji tu dođu tražiti pomoć da se ovo dogodi.

Haha jeste jadni, ajd da je dobar plagijat ali ono…

[quote=“gambo”]Ne možeš uspjeti u dva dana.
Napiši dobro priopćenje za medije i pošalji ga svim “ženskim” portalima i časopisima[/quote]
Ok, priopćenje ću znati napisati, ali mi nije jasno kome ga zapravo šaljem.
Jasno mi je koja je moja ciljana publika, ali mi nije jasno kako si to mislio da pošaljem? Baš da idem na kontakt e-mail tih stranica pa im tamo pošaljem? Misliš da će to prihvatiti? (Što oni imaju od tog da me reklamiraju - ne kužim).

[quote=“mar”]Ok, priopćenje ću znati napisati, ali mi nije jasno kome ga zapravo šaljem.
Jasno mi je koja je moja ciljana publika, ali mi nije jasno kako si to mislio da pošaljem? Baš da idem na kontakt e-mail tih stranica pa im tamo pošaljem? Misliš da će to prihvatiti? (Što oni imaju od tog da me reklamiraju - ne kužim).[/quote]

Samo šalji, nemaš što izgubit… Na mailove koje nađeš pod kontakt ili impressum… I mogla bi se iznenadit… Jer ako ništa drugo, materijal si im za jedan članak :slight_smile:

Aha! Puno, puno hvala!

Prvo trebaš vidjeti imaš li nešto što je vrijedno objavljivanja.
Nitko neće besplatno objaviti vijest “Otvoren još jedan sajt sa igricama, isti kao svi ostali” ili “Još jedan autoblog za zaradu od AdSensea”.

Ako imaš nešto što vrijedi objaviti, pogledaj npr. ovdje
http://www.zorantomic.net/index.php?option=com_content&view=article&id=333:priopenje-za-javnost&catid=48:pr-blog
savjete kako se pišu priopćenja za javnost.
Nađi na netu dva-tri priopćenja koja su pisali profesionalci pa prema tome složi nešto svoje.

Potraži sajtove čije čitatelje bi to moglo zanimati i koji bi to mogli objaviti.
Mailove nađeš na Kontakt ili Impressum.

Ako nemaš neku super zanimljivu vijest, većina ju neće objavit. Ali računaj i na lančanu reakciju, svi portali špijuniraju jedni druge i misle "Ako su Oni pisali o tome, onda to vrijedi pa ćemo i mi pisati o tome."
Ovisno o tome koliko zanimljivu vijest imaš, i koliko kvalitetno ju napišeš, možeš računati da će od, recimo 50 portala, vijest besplatno objaviti njih 5-20.

Zašto bi to objavili?
Portali žive od toga što objavljuju tekstove koji zanimaju njihove čitatelje.
Ako im daš dobar tekst, oni dobiju besplatan članak koji će im pomoći da privuku i zadrže posjetitelje, a ti besplatno dobiješ odličnu reklamu i kvalitetne linkove.

Ovo pišem iz vlastitog iskustva.

Hvala gambo. Bila sam ti klikla odmah reputaciju. A da kažem zahvalu sam čekala dok budem išla pisati priopćenje. Nisam mislila da će se to ovoliko odužiti…

Krenula bih danas sa slanjem priopćenja.
Proučila sam što i kako traba, ali sam nailazila na kontradiktorne podatke. Nema veze, jer sam u osnovi shvatila ideju.

Zanima me u kojem obliku da to pošaljem? Napišem u wordu pa šaljem e-mailom?
Piše da treba slati: ime, prezime, adresu, broj telefona, e-mail i web kontakt osobe, podatke o tvrtki. Tvrtku nemam. Da onda napišem svoje podatke detaljno ili samo treba ponešto od toga?

Napisala bih da je žurno. Da to napišem u naslov meila: “priopćenje - žurno”?

Da napišem preko e-maila neko pismo pa onda kao privitak pošaljem taj word fajl s priopćenjem? Ili to ide drugačije?

Ne znam jel još što moram znati…

Ne mogu sada opširno objašnjavati pa evo samo par linkova.

Dobri savjeti za pisanje priopćenja za javnost:
http://www.zorantomic.net/index.php?option=com_content&view=article&id=333:priopenje-za-javnost&catid=48:pr-blog

Ovdje
http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/slike/zvonimira/Tempus/Prezentacija_IGOR_Kani_aj.pdf
ima nekoliko primjera priopćenja da se vidi koko bi to vizualno trebalo izgledati.

Najbolje poslati u Word formatu.
Ono što nemaš (npr. tvrtku), prešutiš.

Ta dva linka sam proučila.
Nadam se da bude priopćenje ok, da će ga netko već objaviti.
Hvala puno što si mi ovako brzo odgovorio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja