Najbolja mreža za monetizaciju preko push notification?

Najbolja mreža za monetizaciju preko push notification, koja je po vama?

Ja koristim Mgid evo već godinu dana i u prvoj polovini je bio sjajan, a sada iz meseca u mesec sve gore i gore a broj subscribera sve veći i veći. Stalno ih cimam, i oni ništa ne poprave, tako da razmišljam uskoro da testiram još neku mrežu pa da vidim kako će ići. Na primer Propeller Ads ili Adsterra. Kakva su vaša iskustva?

Takodje, zanima me da li je neko od vas prebacio se na drugu mrežu i da li je uspeo da prenese postojeće subscribere, da ne mora na novoj mreži sve ispočetka da ih skuplja?

propellerads odnosno njihova mreža propush … što se mene tiče odlično :smiley:

1 Like

Hvala za info. Možeš li mi reći neki okvirni parametar oko zarade na odredjeni broj poseta/subscribera u kom opsegu se kreće?

Pozdrav,koji je postupak postavljanja Propush notifikacija? Postavio sam propellerads notifikacije,ali je CPM zarada,pa sam htio CPS,vidio sam da nude ovaj “Propush”.Postavio sam link web sajta,verifikovao ga,potvrdjen je,da li je to sve ili jos nesto trebam?

Ne ide li protiv pravila adsensa ako se priključiš i ovom programu, pokušao bih jer imam dosta dobar traffic?

propush.me je ustvari propellerads … ako je sajt potvrđen kôd koji si dobio ubaci iznad </head> taga

Pozdrav, koje nacine isplate nude ? Da li ti je trafic ex/yu ili?

nije to moja statistika, mislim da je traffic exyu … načini isplate mislim da su paypal, payoneer, wire

1 Like

Ovo je katastrova, domaca posjeta sva sa googla…