Najbolje alternative Google AdSensu i najbolje plaćene ADS mreže

Popads je u poslednje vreme jako smanjio rate tako da trenutno i nije više isplativ.

Sta onda predlazes da se drzimo Propeller Ads popunder-a?

ja na jednom domacem adult sajtu imam preko jedan dolar cpm sto je i dalje mnogo bolje od bilo kojih drugih popundera. mislim da popads spusta cijenu ukoliko imate još neke popundere uz njihove. mislim.

ima edit dugme ispod posta

ja samo njihov kod koristim ostale popunders ne koristim.
Nije bilo edit dugme na onom postu al nije to sad bitno :slight_smile:

Jeste nešto rađeno oko prikazivanja pa nije više oko 2, a nekad i 3$ sve zavisi i varira. Inače nemojte odustajati i šarati sa tim odlukama oko sponzora koje koristite.

Jedna stvar je tu bitna, svaki od njih ima peak kada plaća dobro Vi promenite, pa vidite da je dobra zarada pa se opet vratite i sve tako u krug…

Oni kazu vako : "PopAds is a realtime bidding system and rates fully depends on our advertisers. As we do not control rates, we cannot decrease or increase them"Tako da sve zavisi onda od oglasavaca. :smiley:

Sta je ovo jel nekom jasno meni nije absolutno na ovoliko klikova i impresija tako malo para:

Ma propeller nije normalan garantovano… Izgleda oni cene samo klikove ne impresije… Ubaci popads oglase ili adCash i rokaj burazeru…

Ne cene ni to http://prntscr.com/78gupp imam ja klikova :smile:

za erotik nishu bi preporucio ovaj http://web-lova.com/69cash/ ili ovaj http://web-lova.com/kissmyads/ probajte pa javi te :wink:

Jel neko probo ExoClick reklame da stavi tipa 2 bannera i popunder ili samo popunder?
Sajt sam mislio na eng tj da dolaze iz svih krajeva ne samo na balkan

Jel AdSense dozvoljava PopAds na istoj stranici?

Evo da obnovim temu…
i mene zanima pitanje iznad

Ja sam držao par dana AdSense i PopAds te nakon nekog vremena uklonio PopAds iz razloga što mi je AdSense počeo prikazivati sranja od reklama (mršavljenje i sl.). Sada je opet sve u redu.

Sto se tice Propeller Ads odlucio sam kontaktirati support i rekao kako je CPM uzasno slab! Za par dana mi se javila Anna i kaze da im posaljem channel ID i da ce oni optimizirati CPM za moju stranicu i da koristim samo popunder kako bi povecao CPM, banneri se slabo placaju, rekao sam da imaju 24h. Dosta su povecali CPM, ali to nije dovoljno, neke mreze placaju po 4-6$/1000 impressiona. Oni su bazirani na CPM sistemu, najvise placaju popunder reklame, ali to zivcira korisnike stranice.


Ako uspijes upasti u Tribal Fusion svaka cast! Primaju stranice sa najmanje 500 000 pregleda mjesecno. Traffic Junky nije los, ali vecina reklama je adult kategorije. :stuck_out_tongue:

Po meni najbolji su popads i adcash za sada. kod adcash je CPM samo na popunder dok su baneri CPL.
trenutno na stranici drzim adcash banere i popads popundere

revenuehits

I koja bi bila najbolja alternativa adsensu?

Chitika, Bidvertiser, AdHitz…?

Adsense nema alternative i sve ostale mreze nisu niti blizu. Znaci odgovor je da alternativa ne postoji.

1 Like

Da dodam da sam prošle nedelje morao da uklonim Propeller Ads popunder.
Google banovao sajt sa serp-a i obeležio da protura Malware i Social Engineering sadržaj.

Kontaktirao support da eventualno pregledaju kampanje (sigurno nisam jedini), ali nisu se puno potresli… Kažu dešava se.