Najbolje alternative Google AdSensu i najbolje plaćene ADS mreže

Isto se meni desilo sa Ad Center i sa MGID reklamama. Oboje imaju malware i bilo je upozorenja u webmaster tools, a sajt je maknut iz rezultata. Cim sam ih maknuo i poslao reconsideration request, pozicije se vratile na staro.

Dobro, a koja je najmanje losa alternativa adsensu?

Jel probao neko INFOLINKS? Meni dobro ide za sad.
Infolink registracija

Je je, ide ti odlično, :slight_smile: mo’š mislit’.
Još kad bi se prijavljivali preko ovog tvog aff. linka… :wink:

media.net i content.ad za native ads

Last post 4 hours ago Joined 4 hours ago

registrirao si se da bi ovdje stavio svoj aff link?

Trenutno preporucujum PopAds.net i Infolinks
Infolinks ima nesto manji CPM u odnosu na popads al nije strasno, a druga stvar oko njega je sto dosta usporava pageload.

Koliki je cpm ??

Preko cega isplacujete na popadsu?

Edit: Nasao sam da moze i Paypal.

popads i popmyads su meni najjači, može paypal na oba

1 Like

Kad vec preporucujete taj popads ili popmyads, napisite koliki je cpm za bih/hr/rs

Pise ti na pocetku teme…

Post star više od 2godine. Da li je ostao ovakav cpm?

evo vam statistika mreža sa kojima ja radim, neki brojevi su obrisani da slučajno nekome ne bi palo na pamet da nešto izmajmuniše da ostanem bez naloga

Ovo je sve bijeda,najbolji je ovaj poptm ali i on je jadan,60 centi na 1000 pregleda,ocaj.

ti očekuješ da popunder mreže funkcionišu kao adsense? upravo zbog toga i koristim popundere, jer mogu staviti na stranice na koje adsense ne bih mogao, a lakše je dovući posjetu, lakše se rangirati, sve lakše … nisam lud da tu gubim godine sa adsenseom pa da onda dođe period kada ih bojkotuju i još više popušim, ovako s ovim reklamama ako dođe krizno vrijeme za neku mrežu ja stavim drugu, isplate na dnevnom nivou, ne moram čekati 22-23 u mjesecu pa hoće li slova poplaviti, hoće li email stići, hoće li ovo hoće li ono

lakše mi je dovući na stranicu 20k unikata za sadržaj koji popunder mreža toleriše nego 5k unikata za adsense sadržaj, zarada ista

znam ljude kojima su gasili adsense profile zbog gluposti, a ovi veći mainstream sajtovi stavljaju soft nude fotografije i to tolerišu, papazjanija živa

1 Like

Preko cega si stavio ove poptm jel preko njihovog plugina ili coda?

preko coda, ali slabije iskaču njihovi od ovih ostalih … mislim da je nešto jednom po satu ili tako nešto, ne sjećam se više … dzaba dobar rate kad je malo impresija ali eto nabere se

A gle kod mene CPM na BiH iznosi 0.72$ jednak kao i Njemacku.
Dok na Hrvatsku je ocajnih i za plakati 0.09, a i kod tebe je Hrvatska ocajna pa sta je ovo…

Ma ja sam makno ove smetljare, ne znam koliko ti ruin pravis posjete pa uspijes nesto zaraditi ali ja na 30k pv nisam imao 0.16$.
Radije necu nista zaraditi, nego ovake gluposti drzati po sajtu.