Najbolje alternative Google AdSensu i najbolje plaćene ADS mreže

Ako imate promet iz Hrvatske - isprobajte linker.hr, cpc mreza… po kliku mozete dobiti 50-70 lipa cak

Poptm izbjegavati u širokom luku, Ostali su mi dužni posljednju isplatu. Na support uopće ne odgovaraju iako sam im poslao tri poruke.

Ja sam pitao popcash na skype jesu smislili sta za 2018 oni su odgovorili

“Until then we will have an anti adblock solution to bypass that feature”

i ja sam to pretpostavio, a onda ce sve mreže slijediti njih sa tim bypassom … isto kao što je bilo i sa adblock ekstenzijama

Ja koristim vec mesec dana content.ad i placaju oko 2$ na 1k impresija. Sad sam stavio MGID da vidim i on kakvi su, za sada je kod njih 1,5$ na 1k. Pa eto ako nekome treba alternativa ovi su solidni.
Pored njih probao sam Chitiku koja je uzas i Yllix koji su takodje uzas.

@Jeronimo034 Vidim da si napisao da content.ad placa oko 2$ na 1k impresija. Zanima me da li ti je publika nasa ili strana (USA) ?

Inace, ja sam pocetnik u ovome i procitao sam na blogu kod Igora Tomica sledece:

PPV, PPI, CPM, CPI

Pay Per View ili Pay Per Impression (placanje po pregledu ili po impresiji) jeste model placanja oglašavanja pri kojem oglašavac placa svaki put kada je oglas prikazan posetiocima (jedan prikaz oglasa jeste jedna impresija) na odredenoj internet stranici, bez obzira da li je posetilac imao interakciju sa oglasom ili ne. Moguce je da posetilac oglas nije ni primetio.

Svaki put kada otvorimo Facebook sa desne strane monitora prikazuju nam se oglasi koje cesto ni ne primetimo. Medutim, oglas je imao impresiju, primetili ga mi ili ne.

Dakle meni definitivno treba neka dobra mreza na tom sistemu koja placa po impresiji, jer je moj sajt manje vise kopija facebooka ali kao sto sam ranije rekao, Facebook za gejmere. Dakle, koliko bi ja imao sa 99% USA publikom na 1000 impresija ? Ko zna neke podatke neka napise, bio bih mu zahvalan, takodje da preporucite neku sigurnu i dobru mrezu koja placa po impresijama. Hvala svima. :slight_smile:

da li neko koristi mgid sa domacim trafficom, kakav je rpm?

kod mene 0.13

0,6 - 0,7 al tek 20-ak dana ovo testam… jako zanimljiva mreza (na stranu golotinja u reklamama) :grin:

Kakava je sad situacija, tema je stara, pokusavao sam vecinu ovih, ne isplati se? Ima li neko neko rješenje?