Najbolji nacin da se uradi newsportal

Interesuje me cisto koji je najbolji nacin da se uradi neki portal , na wordpresu. Ono sto me interesuje da desktop web ima drugaciju temu od mobile web.

Tebe zapravo zanima kako postaviti link sa ovog foruma prema tvom portalu? Možda da se javiš vlasniku @steelmaiden i dogovoriš neki link?

1 Like

mene dapace zanima ono sto sam napisao a link je tu da bi se vidjelo kakav je sajt trenutno pa da neko da prijedlog sta i kako linkovi se mogu pobrisat cim dodjem do nekog rijesenja a i link ka ovom forumu nije problem dapace bit ce link ka ovom forumu uskoro cim napisem novi blog

Mislim da responsive design radi to što hoćeš. Tvoja stranica je vidim responzivna, i ne kužim što ti nije jasno?

Ako želiš drugačiju mobilnu temu, onda uzmi neki plugin koji će dati drugi template ako je posjeta sa mobilnog uređaja ili tablet uređaja

Edit: evo pa biraj https://kinsta.com/blog/wordpress-mobile-plugin/

pregledao sam ja te plugine medjutim kad podesim amp for wp recimo pocnem da gubim zaradu od adsensa pa iz tog raloga necu da ga koristim druga stvar koja me jos interesuje tacnije raylog poruke je ybog page speed insight na desktopu mi je sasvim ok ocjene dok mobilna verzija katastrofa pa sam iz tog razloga pisao tako da me interesuje zbog toga kako da podesim drugaciju verziju za mobilne s obzirom da imam i android app za istu stranicu da li ima neki plugin koji ce kad neko sa moba klkne na link a recimo ima tu moju app da mu taj link ne otvara preko browsera nego kroz app

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey