Najbolji način za integraciju Fb page plugina na sajt

Najbolji način za intergaciju fb page plugina na sajt koji je po vama? Ja sam preko ovog linka napravio Seiten-Plugin - Soziale Plugins - Dokumentation - Facebook for Developers i copy paste iframe kod. Jel bolje koristiti Javascript SDK? Da li isključujete slike ili ostavite slike onih što su lajkovali, ali ako se ostave slike to je još izlaznih linkova, jel tako? Jel to loše za sajt da baca đus na te linkove? Šta mislite? Vjerovatno je na kraju krajeva nebitno ako je sajt dobar ali eto mene čisto interesuje vaše mišljenje

Dobro pitanje. Odnosno pitanje je dali linkovi unutar iframea sheraju juice.

Ako zguglas dobis odgovor. Ja sam na mobitelu pa nemogu.

"In short, Yes, iframes will pass link juice, but to the page, which is a source of iframe, not to pages, which are linked inside the iframe. And no, javascript created links are not passing rank flow.

When using iframe, basically what you are doing is you are pointing to the container on another website, and whatever is inside that container, it’s hosted on that another website. That’s why rank flows only to src link."

odgovor nekog sa moza na slično pitanje. znači bez obzira na slike profila samo đus ide na fb. znači bolje onda Javascript SDK. valjda. što bi slao đus na fb.

Ja mislim da se ne salje juice buduci je to neka stranica na koju se ne ljepi juice…

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact