Najgluplji webmaster članak ikada

Možda nisam svoj u 5 ujutro ali mislim da ovoliko gluposti i nelogičnosti nisam nikada u životu vidio na jednom mjestu?

http://netologija.org/2012/03/31/koji-je-najvazniji-faktor-za-uspjeh-web-projekta/

Nista, pokusat ću ujutro ponovno pročitati.

Gura vodu na svoj mlin, nema tu puno pameti.

Vecu glupost nisam procitao odavno…

Čim vidiš da Facebook ima strogo targetiranu posjetu odma mi je pao mrak na oči :smiley:

Facebook ima targetiranu posjetu kao da sa atomskom bombom gađaš jabuku na nečijoj glavi.

Heh, nije mi nikako jasno.
U članku piše da je za neke najvažniji - Pozitivne financije. Al za njega nije to nego je targetirana publika. Daj ono, i čemu služi ta pubika nego za pozitivne financije.
Drugo najjaće - Odreći se posjeta koji nisu targetirani iz razloga da ne opterečuju server. Kako se to odriče posjeta? Pa valjda je prošlo vrijeme kada se koristila freehostia i sl. pa bi se rušio server. (komentar)

[quote=""]- Takvi posjetitelji prvo remete koncept uspješnosti i efikasnosti datog projekta …ukoliko ih je 40% ili više. Znači nitko ovdje ne govori ako ih ima do nekih 30 % …jer ne možemo nikome zabranit da posjeti naš web projekt …zar ne?!

• Stvara opterećenje na serveru bez potrebe …ako se radi o posjetama mjerenih u stotinama tisuća sedmično. Primjer: web shop prodaje određene artikle i vrlo je važno da je server “normalno opeterećen” da se ne bi dogodile određene greške prilikom transakcije važnih podataka kod posjetilaca koji su nam važni. Nije prvi put da sajt padne zbog preopterećenosti,…ili želite zakupit vrlo jake servere pa da se oslonite na jačinu servera?!
    [/quote]

http://netologija.org/2012/03/19/kako-steci-popularnost-na-drustvenim-mrezama/

Ovaj mu je još jaći. Popularnost na društvenom on-line svijetu se steće tako da se prvo postane populara na društvenom off-line svijetu :smiley:

Ajme bog će me što sam se uhvatio čovjeka bez razloga :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja