Najiritantnije karakteristike web stranica

Loše dizajnirana web stranica ili stranica koja ima iritirajuće elemente može uzrokovati da krajnji korisnici napuste sajt i otiđu konkurenciji. Donosimo vam 7 najčešćih faktora koji bivaju uzrok tome: 1. Pop-Up Reklame Pop-up (iskočne) reklame vrlo su iritirajuća pojava na web stranici. Odvlače pozornost od svrhe posjeta vašoj stranici, čak i ako…(Cijeli članak)

uf, mene najviše nerviraju te Pop-Up reklame

Mene najvise facebook likeovi u popupu ili da nemogu vidjeti webstranicu bez da zatvorim taj popup ili da im dadem like. A like takvima nikad nedam… haha

ja takve zaobilazim u sirokom luku

joomla favicon!

Uistinu, nema ništa iritantnije od te15x15px ikone

ma najgori su mi oni multi-page članci, dvije recenice pa “continue reading”, pa opet dvije recenice pa “continue reading”…

Isti sam :D. Na pop-up reklame sam navikao, kada gledam online film moraš to očekivati.

Što se tiče pop-up ova, ne znam da li znaš: postoji taj Adblock… Works like a charm ako si streamer poput mene… Ubija i Youtube reklame i opcenito sve reklamne module na sajtovima, a ako vidiš da se neka reklama provukla kroz skripu, možeš ju ručno označiti i poslati u povijest…

Koristim ga, ali kažem, nije problem čak i da otvori tu i tamo na novim sajtovima koje nisam blockao.

Meni je ubjedljivo najgore od svega kada počne svirka, to stvarno nema nikakvog opravdanja.

To je za zatvor!!!

Kakve to vi stranice otvarate -_-, blogove :blush:?

Na sporo učitavanje sam posebno alergičan. Ako se kotač okrene više od dva puta - bježim van.