Najisplatljivije ADULT reklame u 2020

Koje su po vama trenutno najbolje i najisplatljivije adult reklame ? Ja sam izmanjala gomilu nekih reklama i mogu vam reci da do sada nisam zadovoljna ni sa jednom od njih. Poslednje koje sam stavila na sajt bile su reklame adxxx znaci ko tamo zaradi 2 centa u tri dana , taj je kralj. Vise ne znam sta da postavim, sada sam maknula sve reklame sa sajta, jer se jednostavno ne isplate, samo dzabe opterecuju i ruze sajt.

Ako neko od vas ima zna za neke reklame od kojih se moze zaraditi nesto, bila bih zahvalna da mi kaze koje su.

Probaj webcam ili neki drugi affiliate gdje dobijes % od prodaje.

1 Like

Treba mi za nasu publiku, webcam je dobar, ali na sajtovima sa engleskim jezikom ne znam koliko bi sljakalo na nasim sajtovima.

Udaj se za baju, ali ne buzdovana.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Da li bi to napisao da je neki muski clan pitao za isto sto je i ona?

2 Likeova

Tesko je danas u adult nishi izvuci lovu , sve te reklame koje se nude geotargeting je totalna laz i prevara ,ti kliknes iz PANCEVA i iskacu ti reklame
,devojke iz panceva zele sex…znaci to vise ni najveca budala ne klika.,

tube sajtovi gde milion sajteva isti video naziva drugacije ,komsinica mara j3b3 se u dupe ,a ona kineskinja mislim MARA , gde na hiljade pregelda zaradis 1 dolar,znaci ni to niko ne klika vise ,

Da bi ista zaradio moras imati originalne radove,GOLA ISTINA ,a to je isto danas tesko ,

Prosla su vremena stavis reklame na sajt i lova curi ,kapa ,tece ,

sada love nema ko rose u podne ,ponekad,

Love ima jos samo u BTC kupis ga , lezis , on raste, :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ipak danas love na adultu ima za sve devojke koje hoce da prodaju svoje slike , svoje video uradke ,svoj web cam,trziste je celi svet a sajtova za to ima dovoljno…

Dakle moj ti je savet ako hoces tim da se bavis je da nadjes jednu devojku model , pa onda polako ,guras je na sve sajtove za zaradu i na svoje za reklamu,
Jedan filmic ,serija slika,tamo vamo sve originalno i eto lovice,

Problem sa reklamama, ads itd. jest taj sto ima puno prijevare.

2 Likeova

baneri su cudna stvar, cak i kada napravis odlican i stavis 1 unique, on posle par dana umire, kao da je zivo bice, danas se unikatnim posetiocima svidi, a za par dana novim unikatnim vise ne

ma zato i kazem nekada je svaki dan bilo neka uplata a sada ovako par dana nista
pa onda jedna uplata

1 Like

prvo njih 30-40% ima adblock, po poslednjim merenjima neke grupacije od 25-35 godina, to je njih i preko 55%, da bi prikazao reklamu adblock korisniku, mora da ide preko cistog banera, ali i tu mora url da ide na neku internu stranu pa redirekcija da bi zavarao algoritam od adblocka, da misli da je link od interne strane . Ako pricamo o tim klasicnim cistim banerima, mora se raditi sa njima, menjati ih , postoji neko slepilo cak i kod novih .

prvenstveno kakav je daily traffic?

3-4k dnevno…

@freemind ima adult aff za hotline, pa mozes da probas sa njim.

2 Likeova

sta je to i kakva je zarada

Ostavicu da @freemind kaze vise detalja da ne lupam napamet.

1 Like

aha pisao mi je on vec, znam sta je

1 Like

Hvala Jeronimo. Kod pay sajtova,odnosno tamo premium tamo gde je usluga odmah na sajtu , gde su profili ako je mala zarada,a dobra poseta, onda proizvodi, profili treba da se poboljsaju, pozivi na akciju dugmici itd… Ali kod sajtova koji sluze kao reklama odnosno gde pravis besplatni sadrzaj i sada banerom treba da ga odvedes na pay sajt , postoji opcija click to call ili click to sms ili click to email , ali kod hot adult affiliate-a, ili kada nudis neku uslugu gde ti je bitno da te korisnik nazove ili posalje ti odmah sms, html tagovi nabrojani su korisni za mobilne korisnike jer korisnik odmah poziva, salje sms kada klikne na baner . Znaci sa freemium sajta ne saljes korisnika na premium vec je poziv na akciju i sama akcija je u jednoj akciji i ovo je korisno kod korisnika koji se premisljaju ili koji su lenjasti

2 Likeova