Najkvalitetniji USA hosting

Hostgator ni u najluđem ludilu. Guglaj “EIG hosting brands” i sve što vidiš na toj listi izbjegavaj u širokom luku.

2 Likeova

Ja imam shared. Imam par hostinga kod njih. Varijanta sa UK database i US. Suport istog trena zavrsava sve sto treba.
Par puta nije hteo nov sajt da poveze database i oni mi sve odrade odmah! Za mene broj 1, dovoljno govori to da imam sve kod njih :slight_smile:

2 Likeova

Moj prijedlog je
hawk
https://www.hawkhost.com/

Čudi me da nitko ne spominje. :o:

3 Likeova

Ja sam samo rekao kako dobiti manju cijenu na hostgatoru, sada kakvi su… e jbga, support ticket se ceka malo duze, chat support sam uvijek cekao najmanje 30min. Jedini problem koji sam imao je smf, koji je radio random crash gdje su govorili obrati se smf developerima, sto jesam, a oni kazu da je hostgator pa se ti sada misli. Sve kontam prebacit se na onaj mydataknox, nas hosting, medutim neznam apsolutno nista o njima, samo znam da su novi, ali imaju svoju infrastrukturu. Problem je koji god hosting odaberes nekome je super, nekome nije. Svi ti sajtovi koji recenziraju i tu bi se vise izrazio da recenziraju na balkanski nacin znaci napisi neki qurac, stavi affilate ispod svakog i to je to i onda se tu radi copy-paste i samo se mjenja godina posta ili se jos nesto malo nadopise i to je to.

Mene zanima jeli postoji na svijetu igdje jedan jedini video gdje covjek testira, brzinu, sigurnost i support na 5-10 hosting kompanija, znaci video da vidimo sto je i kako je covjek ocjenjivao, mislim da nemamo nigdje, ali uvijek imamo 1000 sajtova koji su veliki znalci u svemu, ali nisu glupi jer oni to znaju jako dobro naplatiti i na kraju neznas apsolutno nista. Svaka budala moze recimo napraviti recenziju hr hostova, staviti neke grafove anketa tijekom godina, ispod staviti affilate link i gotovo. I sada prolaze godine i godine i kad ljudi traze hr hosting, ovi mu samo odgovore otidi na ovaj sajt, pa vidi usporedbu hostinga, pa mislim se koji qurac stvarno?

Odi na www.webhostingtalk.com, čitaj i istraži koji se hosteri tamo cijene.

Ja ne prepričavam tuđu recenziju nego pričam o svom iskustvu. Hostgator mi je srušio stranicu bez ikakvog upozorenja, ucijenili me da uzmem veći paket ako želim da ju vrate na što sam ja pristao jer mi je bilo ekstremno bitno da dođem što prije natrag online. Nakon kupnje novog hostinga trebalo im je deset dana da mi krenu prebacivati stranicu na novi server. Svo to vrijeme na chat su prodavali priče da je to uobičajen rok i da se očekuje da će sve biti gotovo kroz 48 sati max. Nakon svih tih dana čekanja ja sam posao odradio sam uz rizik hoće li sve proći u redu jer to nije moja specijalnost.

Naravno, tih deset dana što je stranica bila offline - nikom ništa, bez isprike. Još im je support postao odrešit i bezobrazan iako sam im istu večer kad je stranica pala keširao cca 1000 dolara.

Obzirom da imaju politiku povrata novca, ja sam nakon što je stranica vraćena online isti tren otišao na Stablehost, kupio kod njih isti taj paket, prebacio stranicu tamo i čim su se nameserveri probavili - javio Hostgatoru da otkazujem kod njih i da mi vrate novac.

Što se tiče Stablehosta, došao sam do njih preko preporuke, čitao sam na webhostingtalk pozitivna iskustva normalnih forumaša (ne “profi recenzenata”) i nakon godinu dana nemam nijedno pozitivno iskustvo. Brzi su u odgovorima i znaju što rade, za razliku od Hostgatora.

Hvala svima na odgovorima.

Samo da ispravim, ipak 2 stranice iste tematike mislim imati na tom shared/vps host.

Ako ides shared hosting onda je ovaj topic promasen. To je kao da pitas koja je Formula Bolja Ferrari ili Ferrari.

Znaci nema razlike. Sve ovisi os reci kamo ce te strpat mogu te stavit na horor server i onda si nahebo. A mogu te stavit na nov server i onda si bez brige sljedecih godinu dvije tri 10, ovisi kakoc e se brzo napuniti sranjima taj server na kojem su te stavili.

Ako ides VPS onda je to druga prica. Kontejnere izbjegavaj, trubio sam o tome vec i prije, a trubim i opet. Brend, kompanija i tako dalje imaju svoje pozitivne i negativne reviewe te je to relevantno.

EDIT:
Da nekog ne zbunim sa Ferrari ili Ferrari, tocnije bi bilo Fico ili Fico, hahaha

Care, kad vec zelis da “objasnis”, zamolio bih bez tih bahatni izraza, A kao sto vidim, niko te nije molio da odgovoris ako vec si ustao na lijevu ili koju nogu. :wink:

Hvala na VPS prici :wink:

Nisam stigao :slight_smile:

Hawk host :slight_smile:

A zasto? Cijene+ kvalitet+ 32$ za dvije godine shared web hostinga

Neemoguce da je 32$ Za 2 godine, ni za godinu ne verujem da je…

Slazem se, ne moguce da 32$ za dve godine. Ja sam na HostGatoru puko 250$ za 3 godine.

http://www.inmotionhosting.com

Moguce je

Ja to ne mogu pronaci, sve je dosta skuplje. Otidji na njihov shop kao obican korisnik da kupis hosting…

black friday popust, to ti je sada na kraju mjeseca. cini mi se da je to bilo 50% popusta. Mislim da 25% ima stalno za nove paketa

1 Like

Hawkhost imao prosle godine 60 ili 65% ponavljajuceg popusta za blek frajdej, a inace vazda se moze naci ponavljajucih 25% popusta kupon, cak i bez ikakvog kupona su jeftini. Imas vazda i kupon jedan put 50% popusta, za blek frajdej bilo cini mi se 80%. Al meni su vazda miliji ovi popusti sto se ponavljaju kod svakog placanja. Hawkhost meni najbolji od svih shared hostinga koje sam koristio, hostgator, ipage, fatcow.

Imas i da izberes na koji server da bude tvoj hosting, dalas usa, amsterdam, singapur…

1 Like

Bas sad platio 2 godine hostinga 53$ na hawku. 25% popusta na kupon iz 2015. Cekao bih do 25.11. ali … nisam imao gdje izmigrirati sajtove. :slight_smile:

1 Like

Mozda me nisi razumio. Svi shared hostinzi su isti. ovisi o tome kamo ce te postavit. Ako te stave na rpazan server to ti je najkvalitetniji USA hosting, ako te postave na pun server s kvazi sitevima koji samos to ne ruse server onda ti je to najnekvalitetniji hosting server.

A kao sto vidis ponuda je sarolika, hawkhost, hostgator, godaddy, i sta ti ja znam koji sve ne. Da ides citat reviewove za sve njih ceh naci saroliko negativne reviewove gdje se ljudima desavalo svasta, sto je normalno…

Eto ljudi ce jos nuditi, bluehost, whitehost, darkhose, po pitanju shared hostinga je svejedno. Ovisi os reci kakvu ces imati sa svojim racunom.

I neznam gdje sam sad ja tu bahat? ne prodajem, ne kupujem niti imam sta od toga, dragovoljno sam iznio svoje visegodisnje iskustvo na ovom forumu, mnogi ce se kunut u svoj shared hosting a ja cus e kunut da ce za vrijeme svog zivota pozalit… Mozda vec sutra…

2 Likeova

Ja sam pomalo svjesan nedostataka shared hostinga, ali jednostavno ja oko podešavanja i svega ostalog na hostingu ne znam ništa pa onda ostaje problem oko toga (bar meni). Drugi problem koji ja vidim je i cijena koja se ne isplati ako po shared hostingu držite više manjih sajtova koji će možda, možda ne donijeti zaradu. Treći problem je i protok koji je nekad iz iskustva veći na shared hostingu nego dozvoljeni na vps hostingu. Ovo ja sve s amaterske strane ispričah pošto se ne razumijem previše.

Coupon code for 30% off (recurring):

HHI-LW2J9JTMGU

Kupon kod za hawkhost ako kome treba.

1 Like

3 posts were merged into an existing topic: Povoljni web hosting