Najstabilnija i najkvalitetnija iptv usluga na tržištu!

NAJSTABILNIJA I NAJKVALITETNIJA IPTV USLUGA NA TRŽIŠTU!

BALKAN CREW IPTV!

Ako niste zadovoljni trenutnom uslugom, kvalitetom i emitiranjem kanala te želite probati nešto novo, kontaktirajte nas još danas!

Za razliku od ostalih, na usluzi smo Vam 0/24

U ponudi imamo više od 1500 TV kanala, preko 1400 filmova i serija

Naša se lista nadopunjuje svakim danom i time Vam se omogućava nesmetano gledanje TV kanala putem bilo kojeg uređaja, gdje god se nalazite.

Uz sve to, nudimo Vam i

*Besplatan test na 24h
*Besplatno podešavanje uredjaja za prijem usluge
*Besplatnu podrsku 24/7 putem emaila ili putem skypea
*Popust na količinu
*Dostupnost usluge na SMART TV, MAG resiverima, ANDROID uredjajima, PC-u, TELEFONIMA, ENIGMA2 resiverima

Cjenik IPTV paketa:

8 EUR mjesečno //
21 EUR svaka 3 mjeseca //
39 EUR svakih 6 mjeseci //
68 EUR svake godine

Zatražite testnu listu na 24h

Za sve informacije kontaktirajte nas na email: balkancrewiptv@gmail.com

Napomena:BalkanCrew-IPTV ne emitira niti jedan kanal sa svojih servera niti je na bilo koji drugi nacin povezan sa samim emitiranjem kanala. Usluga “pretplate” koja se naplacuje je usluga izrade test i “pretplatnickih” lista, usluga podesavanja lista za koristenje EPG-a i Logo-a, kao i usluga podrske korisnicima prilikom instalacije lista na uredaj.

Sto nesto sve mislim da ovo radite na crno? :grin: :thinking:

Možeš “na bijelo” uzeti Bnet prošireni paket + HBO paket i još MAX TV pa ćeš ukupno imati možda 30% ovoga što ovi sa IPTV nude. Tih 30% ćeš plaćati nekih 600 Kn mjesečno umjesto ovih 60 kn koje se spominju za taj IPTV :wink:

Ne promoviram kršenje autorskih prava niti znam kako IPTV funkcionira, samo komentiram :wink:

1 Like

Vecina takvih jeftinih IPTV “providera” rade to na crno.

@BalkanCrew_IPTV
Nego, kad se već reklamiraš ovdje i spamaš, bilo bi u redu dati paket od mjesec dana džabe pa da vidimo kakva je usluga :smiley:

Poštovani,

veliki problem je taj, sto danas, bas svatko, moze uzeti server i restream te umisljati da je “veliki provider”. Ljudi su postali bahati, misle samo na svoju korist, zaista je rijetkost pronaci dobrog opskrbljivaca i kao sto znate i sami, vecina ih uzima/kupi/posjeduje jeftine servere, tek toliko da kazu da ih imaju, opterete ih sa hrpu programa, kreiraju x lista pa se oglasavaju pod “kvalitetno emitiranje, uslugu i rad”.

To ne ide tako, “koliko para, toliko muzike…”

Ponavljam, svi imamo tu srecu da imamo mogucnost isprobavanja testne linije, ona ne kosta nista i ako se sama pokaze dobrom, priustiti si ju na mjesec dana, i nije neki izdatak. Uvijek je lagano odustati, ako se u medjuvremenu vec pojave kakove pogreske.

Ovdje se ne radi o obogacivanju na iptvu, niti to donosi kruh na stol, ali stojim iza tvrdnje da Balkan Crew IPTV posjeduje stabilne i zaista dobre liste te ukoliko je itko zainteresiran za test jedne, na 24h, slobodno se moze obratiti na mail: balkancrewiptv@gmail.com

Taj vas dio ne kosta bas nista… :wink:

99% iptv koji se oglašava ne traje više od par mjeseci najduže do godinu dana. Domena registrirana 09.04.2018, a kao nudi kvalitetu…

2 Likes

A u prvom postu “NAJSTABILNIJA I NAJKVALITETNIJA IPTV USLUGA NA TRŽIŠTU!”

Sam sebi proturječiš. Jel dajete test za vrijeme neke malo jače utakmice?

A na ovo mjesec dana džabe sam mislio da podijeliš par po forumu, s obzirom da džabe reklamiraš ovdje. A i upitno je koliko je dozvoljeno ovakve stvari reklamirati, za to bi molio modove da se izjasne.

Postovani,

odgovorni uvijek mogu obrisati post, ukoliko ga smatraju nepocudnim, no, koliko vidim, nije jedini.

Što se tiče samog testa, nema posebnih pravila kada ga netko moze zatraziti, on bez problema moze trajati i za vrijeme nekog prvenstva, utakmice, baleta, ribolova, nebitno :wink:

Svrstali smo ih u odgovarajuću kategoriju (to je njihov projekt), pa neka stoje, do daljnjega. :blush:
Mislim da ima i diskutabilnijih topica i sumnjivijih ponuda, ali vi Forumaši ćete ih ispravno ocijeniti, uvjeren sam. :blush: :o:

2 Likes

Postovani Kres0,

primjecujem da niste upuceni, domena web stranice, na kojoj se nesto oglasava ili promovira, nema veze sa domenom servera sa kojega se kreira lista. Nasa domena postoji vec dugo, ali to nije razlog da s vremena na vrijeme, po potrebi, u korak sa nekakovom inovacijom ili vremenom, ne pustimo glas dalje…

ajde sheraj domenu servera da vidimo o čemu se radi, upoznat sam sa svim “većim” dilerima IPTV na balkanu , i znam da većina vas “malih” uzimate od njih po 4€ i onda prodajete po 8€ i te fore. Što se tiče kvalitete kod njih 90% na balkanu je kvaliteta ista, razmjenjuju programe i od istih izvora nabavljaju …pa ti to dođe na isto…meni je npr presudno koliko čovjeku treba da prebaci izvor i promjeni kanala kada mu ja pošaljem da je program pao. Na stranom tržištu postoje odličnih IPTV-a no dosta su skupi, pa bolje za te pare uzeti legalni IPTV od nekoga.

Javi i stavi neku iptv listu test na 48h i stavi u panelu na 50 korisnika pa da vidimo mi s foruma da li valja ili ne.

Inače čini mi se da si samo diler za nekoga većeg

još se sjećam kad su robi i marko s bug foruma krenuli s tim i nadom da će napraviti super listu, no uvidjeli da se za te pare ne može ništa kvalitetno napraviti + strah od autorskih prava itd…

daodd,

ako si upoznat sa svim “vecim opskrbljivacima”, zadovoljan si onime sto imas, nema potrebe da se zamaras drugima, zar ne?

Na meni je da ti ponudim nesto, na tebi da probas ili ne, prihvatis ili, stvarno nemam vremena prepucavati se oko neceg sto “ocigledno ti znas” i drzis se toga, a dal sam ja “veci, manji, srednji”, totalno sporedna stvar, u oglasu lijepo pise, zanima li te, probaj, ne zanima li te, nemoj, tocka…

Domena kao domena postoji od 9.4. kak je i napisal @kres0

Kak možeš tvrditi najstabilnija i najkvalitetnija usluga kad si tek počel sa preprodajom? Baš sam malo gledal po netu, nađu se reselleri sa xstream platformom i sličnim listama za 1€ komad (naravno, minimum 100-200 komada kupovina).

Tvrdis da si vec dugo na trzistu. Di je dokaz? Nikad nisam cuo za balkancrew do prije par dana kad si nekoliko foruma zaspamal, dok za neke druge itekak jesam…

@c3po Jel se to meni samo cini ili sam ja ponovo zapoceo jednu delikvaletnu raspravu na ovom forumu? :grin: :rofl:

To on misli. Isto što ja mislim da moj web treba imati 1.000.0000 pw ( s obzirom koliko radim) a nemam :smiley:

blacky :wink:

Tvoj brat, sin, zet, snaja, susjed, bas bilo tko, evo ovaj tren, moze postati “reseller” te imati domenu od jucer. Da li je to grijeh? Ne znaci da server postoji od sinoc, no hoces li “pucati” mrznjom i u te oglase? Neces jer se radi o tvojoj straznjici i straznjici tvojih.

Brate mili, polemika oko kvalitete, a nijedan da kaze ok, ajde okusat cu se, frka oko imena, znaci saaaaasvim sporedna stvar. Tvoja vlastita mama moze sutra napraviti mail i postati njegov tvoj moj reseller, imati sto mailova i petnaest domena, znaci li to da je server losiji, usluga nikakva?

Zato se i kaze probaj, ispeci pa reci i uostalom cemu negativa oko jednog oglasa, a tu ih je milijun? Zato jer je nov ili bas volite coporativno isijavati bisere.

Spominju se i nekakovi dokazi postojanja? Pa ajde dajte vi meni vase osobne OIB-e, maticne brojeve i pinove kartica zajedno sa karticama.

Tko ste vi tu da trazite ista vise od ponudjenog!?

Cujem i pricu o nekakovo zaspamavanju, smatram da je adminu objasnjeno sto se to tocno dogodilo, stoji post isprike, tako da ne vidim ni tu razlog za ikakav oblik pisanja mrznje, siktanje, uvrede i slicno.

No… vi vjerujem znate zasto je to vama zanimacija, potreba i ne daj boze gust.

Nije stvar u tomu tko radi i kaj radi, nego kak to prezentira. A ti si svojim prezentiranjem potpuno promašil.

Napisal sam ti već gore, a vidim da moram i ponoviti.
U jednom postu napišeš ovo: “tek toliko da kazu da ih imaju, opterete ih sa hrpu programa, kreiraju x lista pa se oglasavaju pod “kvalitetno emitiranje, uslugu i rad”

A u drugom ovo: “NAJSTABILNIJA I NAJKVALITETNIJA IPTV USLUGA NA TRŽIŠTU”

To možeš po fejsu prodavati, gdje je dobrom dijelu korisnika najveći uspjeh upaliti komp i otić na fejs, ali na ovakvom forumu gdje su ipak malo pametniji korisnici ne možeš pisati takve gluposti.

Tek se registriraš, tek si napravio stranicu i počeo s preprodajom, ali bitno da pišeš kak je tvoje najbolje, a sam sebi skačeš u zube (bas svatko, moze uzeti server i restream te umisljati da je “veliki provider”. Ljudi su postali bahati, misle samo na svoju korist, zaista je rijetkost pronaci dobrog opskrbljivaca)

“Nasa domena postoji vec dugo” Kad već tvrdiš neš, bilo bi lijepo to i dokazati, a kad te se to traži okrećeš priču i napadaš (Spominju se i nekakovi dokazi postojanja? Pa ajde dajte vi meni vase osobne OIB-e, maticne brojeve i pinove kartica zajedno sa karticama.)

Da, zanimacija mi je raspravljati s bahatim likovima koji misle da su popili svu pamet svijeta :wink:

Zašto negativa oko posta? Pa eto, jer si tek došo, a ponašaš se ko da si godinama ovdje i toliko se hvališ s preprodajom ko da je nuklearna fizika to napraviti, a ujedno i pljuješ po nekima koji godinama rade s tim i imaju hrpu zadovoljnih korisnika.

“Tko ste vi tu da trazite ista vise od ponudjenog!?” Hvalil si se da postojiš već dugo, to i tražimo, aj to više od ponuđenog tražimo?

Nigdje nisi napisal čiji je server, čiji stream preprodaješ, a kod tak novog resellera mislim da je to dosta bitno, jer niko neće uzeti listu od nekog novog za 8€ kad ima provjerena lista za 10, a ima i za 7…

A zasto bih pisalo ciji server ili stream? Ja mogu i ne moram navoditi piramidu svojeg ili necijeg poslovanja. Objavljujes li ti svoje poduzece, ime i prezime, oib, mail svog podredjenog/ nadredjenog, sebe, svoju platnu listu i slicno?

I gdje su to popljuvani drugi? Sam znas da je rijetkost dobra i korektna lista.

Uostalom, ti si osobno popljuvao mene, bez da si imao konkretan razlog i ako ja cvrsto vjerujem u to sto radim i znam je lista koju imam stvarno kvalitetna, jer je provjerena milijun puta od hrpe nas, pocevsi od bliskih ljudi, obitelji, prijatelja pa sve do korisnika, u cemu je problem? Naravno da se glas treba siri sto dalje i treba se oglasavati u sto vise smjerova, od sto vise ljudi, a ti se drzi svog i provjerenog.

Ovo ti je prezentirano, a ti, hoces neces…

Prema ovome sto ti govoris, samo su uloske “always” one prave, ubijmo sve ostale marke i reklame koje oglasavaju isto ili mozda jos bolje. Cudim se da ne pucas na tv dok ga gledas. :slight_smile:

Da si uzeo listu, provjerio ju pa sad kao ostao nezadovoljen, ok, ali tu mi bzvz tipkas dva dana, iz puke dosade, niceg drugog…

Dragi moj, meni se to ne da, bas ne da…

Btw ne pises sa bahatim likom… :wink: stoga, malo obzira u komunikaciji, malo takta, ne bi bilo na odmet…

Ja neznam zasto se ovdje uopce pise. Lijepo mu zaljepite ban i gotovo. Zar stvarno ljudi trebaju naglasiti adminu/modu da je ovo ilegalno i da krsi pravila sto ovo dijete koje reklamira nezna?

Pa hvališ se kvalitetnim streamom, a postojiš tjedan dana, zato bi valjalo napisati čiji je stream.

“NAJSTABILNIJA I NAJKVALITETNIJA IPTV USLUGA NA TRŽIŠTU!” ovim pljuješ po drugima, samo tvoje valja, drugi koji su godinama na tržištu ne valjaju…

Ja se ne hvalim ničim da bi trebao išta takvo objavljivati.

Kak sam ja tebe popljuval? Time kaj ti pišem da sam sebi skačeš u zube ovim postovima? Razlog? A kakav mi to razlog treba? Provjereno od hrpe vas? Koje to hrpe? Pratim nekoliko naših foruma i na svima si se prije par dana pojavil i počel spamat kak je to najbolja usluga i kak je dugo u funkciji, a nitko nije potvrdio da je koristio tvoju listu, a kamoli da valja. Dok npr za reddevil svako malo negdje pročitam da ima zadovoljnih korisnika.

Slobodno se ti oglašavaj, ali ne piši gluposti kakve si gore pisal i ne napadaj za svaku riječ.

I da pitam opet vezano za ono najbolja usluga na tržištu. Po čemu najbolja? I kakvo je to tržište? Pa ima legalnih iptv providera kao nettvplus…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja