Namecheap promo hosting

Koji paket na Hawkhost-u (shared) može izdržati 1000-2000 korisnika. Imam ovaj beginner, na 600 korisnika i više koči.

Jel mislis na 600 korisnika u isto vrijeme ili u toku dana? Ako je u isto vrijeme ne znam, ako je za dan to gura hawk bez problema ako nije neki tezak i prezahtjevan sajt

U isto vrijeme. U dilemi sam oko upgrejda paketa, pa da vidim da ne bacam bezveze pare.

Ja mislim da ti vec to nije za shared hosting. 1000 ljudi u jednom trenutku je dosta, i treba to gurati.

Onaj semi dedicated shared paket bi trebao da radi pos’o. Obicni shared je slab za tu posjetu.

Edit: Pod uslovom da se koristi LSCache…

Problem Hawka je 1gb rama na shared, dok na Namecheapu su 2gb od Stellar Plus. Ja sam se prebacio na Namecheap, i sad leti. Mana Namecheapa je da je besplatan SSL samo prvu godinu.

Ima na hawkhostu neka opcija da se doda na shared hostingu jos 1gb rama za 5$ mjesecno, sad kako to fercera pojma neam, a ne znam i isplati li se

A nema ni SSL, za poddomen, ni za prvu ni za n-tu godinu :grin: pa ga tako ne možeš ni koristiti

Ja sam dosta komunicirao sa njima, nikad mi nisu ponudili tu opciju, jesi siguran/na?

uvijek prije kupovine ti ponude i taj adon da uzmeš uz još neke adone

čini mi se da neđe i na akauntu ima, ajd saću pogledat. da ima i na akauntu da se uzme ovaj adon za hosting koji već imaš.

odeš na service pa available addons i tu je

inače hawkhost ima trenutno neko jebačko sniženje od 60% ponavljajućeg popusta, bar na ovaj primary shared

cbdshared2020r - 60% Recurring Discount

eto kod, mada sam ga ispiše pri kupovini

i izađe 28 dolara za dvije godine i ta cijena ostaje za vazda, što je još jeftinije od cijene koja je bila za blek frajdej

2 Likeova

Vidiš nisam nikad to vidio… ali je opet skupo, $60 godišnje…

dodatno 30% popust

Namecheap ponovo ima neke popuste, ako kome treba Hosting, domeni evo linka. (.com 6$)
https://www.namecheap.com/promos/wordpress-18-birthday-sale/?utm_source=Iterable_Marketing&utm_medium=email&utm_campaign=MKTG_BPM_WP_Birthday_Resend_ALL_20210520

3 Likeova

Namecheap promo hosting/domen od 25 jula. Ako nekom bude trebalo da ne propusti.

Ne znam da li istice vec danas, ali evo bumpovacu sa ponudama:


E sad, cijena tog povoljnog se zna platiti i ovako:

1 Like

Sorry za spam, ali ovo je strasno :open_mouth:

Vec 6 sati ovako…

@Vladan jel ovo na Namecheap?

Jeste, 10+ sati je bilo ovako.

Na kraju mi dali kupon za renewal :rofl: