Nameseveri prihvačeni pa odbijeni?

Pozdrav svima, imam jedan čudan problem.

Danas sam preselio sajt sa hostgatora na godaddy, sve je prošlo ok, godaddy namserveri su prihvačeni i sajt je bio online na godaddy ali samo 2 sata kad se na sajtu ponovno pojavi hostgator suspended page.

Kako je to moguče, namserveri su na od godaddya a na sajtu je hostgator suspended page?

[quote=“sime_zd”]Pozdrav svima, imam jedan čudan problem.

Danas sam preselio sajt sa hostgatora na godaddy, sve je prošlo ok, godaddy namserveri su prihvačeni i sajt je bio online na godaddy ali samo 2 sata kad se na sajtu ponovno pojavi hostgator suspended page.

Kako je to moguče, namserveri su na od godaddya a na sajtu je hostgator suspended page?[/quote]

Ja sam se namucio sa slicnim problemom neki dan, i tek na kraju shvatim da je to samo meni zbog cookia, historyja ili vec necega, i kada sam to pobrisao sve normalno. Pokusaj drugim browserom, mozda je bas takva glupost

[quote=“sime_zd”]Pozdrav svima, imam jedan čudan problem.

Kako je to moguče, namserveri su na od godaddya a na sajtu je hostgator suspended page?[/quote]

Probaj otvoriti sa nekim americkim proxyem, preporucujem texas proxy

Ivane nije to problem, probao sam preko iPhone pa je isto. Nike, pokušat ću.

Hm, sad je ponovno online. Stvarno čudno!

To je normalno, nakon što ti proradi preko tvog ip, pa opet neće, trebat će par sati još da propangira domenu na nove nameservere i radit će ti onda stalno. Onda kad ti ne radi, možeš preko proxya probat, i vjerojatno će radit.

tvoj ISP malo sporije osvježava nameservere vjerovatno

Nije čudno, normalno je, dečki su već objasnili…

Može ti se tako nešto i sutra dogoditi no tada je dobro razlučiti gdije je izvor problema…

Pomaže
http://anonymouse.org/

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja