Naplata bandwitha?

Prelazim 250GB mjesečno i naši renomirani hosteri mi žele naplatiti 100 kn extra / mjesečno za slijedećih 100GB.

U tos-u im nigdje ne piše da naplaćuju BW nakon 250GB, naprotiv, piše da ga dižu po potrebi.

Zanimaju me Vaši stavovi, imam neki feeling da mi prodaju maglu…

Obrazloženje cijene za veći BW je “ovo vise nije fair usage, ovo je daleko previse”.

Inače, doslovno nemam pojma o hostingu.

Ako može kakva preporuka za dobar jači host na HR serveru, bio bih zahvalan !

thnx svima !

Javi im se i trazi povecanje paketa. Jasno, ako si voljan pratit to nekim vecim placanjem, ali obicno se to moze bez frke.

Prica o prekoracenju je kod svih ista - veze s mozgom nema. Imaju tamo pool od TB,2,3 i onda kao za 1GB ce bit cijena ovo ono. Ugl, to je netko lose preveo s engleskog kad se prvi hosteri pojavise ovdje :smiley:
Ne postoji tehnicki razlog za takve drakonske navode koje svi imaju u TOS oko tih prekoracenja i cijena, i to je onak, stvarno bezveze.

Salu na stranu, uopce ne kontam zast im cipelu ne stisnes i stavis sve u DE ili AT nekud, i amen, ionak su cijene ovdje cudo.

Nemam preporuku za HR hosting, nazalost, ali bi na tvom mjestu probao prozborit s njima o povecanju paketa, pa vidjet kolko, sto, a onda razmisljao o alternativama.

Jesu li ti naši renomirani hosteri plus.hr ?