Napraviti PHP cms za jednu stranicu?

Veliki pozdrav prije svega svima,

mene interesuje da li je iko od Vas pravio cms, ali tako da je vec imao uradjen predlozak u HTML-u.
Dakle mene nesto interesuje veoma jednostavno, cisto da u svoj template, recimo na pocetnoj ubacujem vijesti i nista vise…Ostalo bi ostalo fixno…Nadam se da razumijete…

Da li neko od Vas zna kako se to radi ili da li ima neku knjigu koju bi mogao preporuciti ili tako nesto…

Svaki savjet prihvatam…Dakle isao bih ja to tako da to bude kao ONE PAGE CMS
ako razumijete :slight_smile:

Pozdrav iz Zenice

uz određene vještine trebao bi moči svaki cms tome prilagoditi no postoje i cms tome prilagođeni, recimo cute news.

Postoji dosta gotovih besplatnih CMS-ova na netu. Preporucujem Joomlu ili Wordpress!

Probaj ovaj što mi radimo ZeroAdmin,lako ti je za ugraditi pogledaj na nasoj stranici ZeroAdmin Čitav CMS je na Hrvatskom kao i upustvo

POenta je da recimo ja napravim svoju stranicu u htmlu itd. Sastavim je, sklopim je itd. To je nikakav problem, dobro ja baratam sa tim…Ali zelim da naucim da iskoristim recimo evo ovaj zero cms kako se vec zovem…i da ga koristim u sklopu svog designa da mi se recimo u nekih 800 x 300 izmjenjuju vijesti i tako… Nadam se da razumijete… :slight_smile: i onda kad dodje do kraja stranice da samo napise u donjem dijelu, next page, ili iduca stranica… Nadam se da pricam jasno :slight_smile:

Pa upravo je za to rađen ZeroAdmin, da se jednostavno integrira sa postojećim dizajnom,ima upustvo,ako treba nešto dodatno objasniti samo pitajte

Dodao sam te na msn brajko :smiley: sry za spam :smiley: