Naručivanje proizvoda i online plaćanje

Imam kupca koji treba web shop ali ne klasični nego treba obuhvatiti procedure odabira prozvoda. Otprilike ovako:

1. odaberi proizvod A B C ili D
  2. OK, odabrali ste proizvod A
  3. U proizvod A želite dodati:

Dodatak1 Dodatak2 Dodatak3

1. Odabrali ste proizvod A i Dodatak2. Želite li u naš proizvod ugraditi vašu osobnu fotografiju?
    Gumb: dodaj sliku

Kada se doda slika sustav ju treba prikazati na proizvodu i ponuditi mogućnost okretanja, te smanjivanja/povećavanja slike.

Nakon toga prozvod ide u košaricu gdje se nastavlja uobičajen potupak kupovine (kartice i Paypal).

Ima li netko ideju kako se to može napraviti? Moguća poslovna suradnja u projektu. Web shop treba biti unutar Joomla CMS-a.

Prvo jedan savjet: “Kani se raditi takvih stvari u nekim ‘all in one’ CMSovima tipa Joomla, WP, Drupal itd., za to se koriste specijalizirana e-commerce rješenja”, argumentaciju “klijent tako želi”, ne prihvaćam, jer ti si tu da educiraš i savjetuješ klijenta kako, što, zašto, gdje.

Druga stvar to se da riješiti nije problem, malo Javascripta, malo PHPa i stvar je riješena.

Hvala za savjet. Dobar je :slight_smile:

Ma i ja razmišljam da odustanem. To je posao za profesionalca. Prevelik je to zalogaj za mene.

mi ovakve stvari radimo od nule, mada i sam volim drupal i yii, web shop nije mjesto za zafrkanciju. sve lijepo isplanirati, napraviti i dokumentirati. takvi sustavi zacas trebaju nadogradnju zbog raznih prodajnih i promo akcija i sl… ne isplati se nista osim vlastitog koda.

Klijent treba dinamičnu, višejezičnu stranicu + web shop (također višejezični). Ako ste radili na sličnim stvarima i osjećate se dovoljno samouvjereno za taj posao, pošaljite mi linkove na svoje radove. Možda vas mogu vas preporučiti klijentu.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact