Navigacija pozicioniranje

Pozdrav ekipa :stuck_out_tongue:

Evo vec ste komentirali sajt, komentari uglavnom pozitivni ali nisam uspio rijesit nesto sto upada u oci, a to je ovaj menu… Kako da to centriram, probah ono sa margin:0; ali jednostravno nefunkcijonira… Ima li koja dobra dusa da pogleda css firebugom i ponudi mi rješenje ?? Hvala vam :wink: (Čitaj plaćam pivu)

LINK

Probaj staviti u CSS .sf-menu {margin: 0 auto; width; 950px;}

.sf-menu ul {
font-family: Tahoma,serifSansSerifMonospace;
font-size: 15px;
margin: 20px auto 10px;
width: 848px;
}

http://io-tur.hr/wp-content/plugins/wordpress-css-drop-down-menu/js/superfish/css/superfish.css?ver=3.1.2

Linija br.65

[quote=“CreatifCode”].sf-menu ul {
font-family: Tahoma,serifSansSerifMonospace;
font-size: 15px;
margin: 20px auto 10px;
width: 848px;
}

http://io-tur.hr/wp-content/plugins/wordpress-css-drop-down-menu/js/superfish/css/superfish.css?ver=3.1.2

Linija br.65[/quote]

Donekle je riješilo stvar za određene rezolucije. Kad kod sebe na lapu stavim onda mi jedan izbornik (kontakt ) prebaci u doljnji red i sj… konstrukciju. Da probam stavit veci width? kod mene recimo radi 951px…

Hm? Ne kužim baš u ćemu je problem?

Malo je css-a suvišno možda.

Ali porbaj ovako.

stavi div.sf-menu {
margin: auto; // da se centrira
i stavi širinu veću nego što je trenutno
}

Nisam detaljno pogledo css jer nemam vremena ali ako ti to ne pomaže onda ti se negdje nešto poništava i nebih ti prepporučio da koristiš % za širinu

Nekako sam to riješio, poravnao sam sa lijevom stranom na većim rezolucijama i centrirao na manjim (tako nekako ispadne, jos moram testirat cross browser)

meni je jos uvijek meni pozicioniran uz lijevi rub.

.sf-menu
{
 margin: 0 auto;
}

bi trebalo raditi.

Da kolega :slight_smile: kao i sam i naveo :wink:

I need to get some coffee… :grrrr:
cudno kako margin: 0 auto; ne radi…

U CSS-u imaš sve vrijednosti pod sf-menu ul a nemaš definirano ništa za sami DIV sf-menu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja