Navigation bar

Ovako, napravio sam navigacijski bar pomoču ovog forma:

(Ima ih još dosta između.) Sad me zanima kako da taj navigacijski bar bude vidljiv na svakoj stranici, te me zanima gdje bi ja trebao staviti link određene stranice na formu iznad??

[quote=“Dario997”]Ovako, napravio sam navigacijski bar pomoču ovog forma:

(Ima ih još dosta između.) Sad me zanima kako da taj navigacijski bar bude vidljiv na svakoj stranici, te me zanima gdje bi ja trebao staviti link određene stranice na formu iznad??[/quote]

Zašto koristiš formu za navigaciju ??.

[quote=“mahir”]Zašto koristiš formu za navigaciju ??.

[/quote]

Probat cu s tim. Da pogodim, tu gdje je # trebam stavut hyperlink. Hvala. Ali kako napraviti da on bude vidljiv na svakoj stranici???

Dodaš ga u svaku stranicu di želiš da bude vidljiv?
Koristiš li neki gotov cms ili nešto? Mislim sorry, ali tvoje znanje o web stranicama je toliko da ne znaš ni pitanje na boardu postavit NHF.

Možeš ga postaviti na svaku stranicu koristeći iframe(nebih preporučio) ili koristeći php tako da napraviš include “menu.php”;.

Vidim da baš i nisi upoznat sa html-om, te bih ti preporučio da prvo malo pohvataš html i css.
Potom se možeš prebaciti na javascript, jquery, php i slično ovisno o tome kakve češ projekte raditi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja