Navodjenje na klik

Google zarađuje milijarde. Google može dobro plaćati najbolje stručnjake na svijetu koji znaju svaki trik prije nego ga itko smisli.
Ako ih možeš nadmudriti, nemoj se zajebavati sa AdSensom nego se zaposli u Googleu.
Ovakvim idejama na razini osmogodišnjaka nećeš ih prevariti.

Evo ti nemoralizatorski savjet. Opljačkaj neku kladionicu.
Isplativije je, manja vjerojatnost da će te uhvatiti, a naposlijetku, i moralnije je.

kako zahebati google? - stavi etarget lol

onda si zajebo i gugl i sebe

@sime_zd svaka čast na svim ovim postovima u ovom threadu. fakat mi nije jasno, da li je ovo naš mentalitet (balkanski) ili je ova “nova generacija” toliko udarena u glavu , da zbilja misli da je sve tako lagano. Sjediš kod kuće, drugi ti “kradu” novac…wtf kad je to još uspjelo?!? i kome ???

ako hoćeš da zaradiš, sjedi 3 mjeseca i razmisli, razgledaj i ugledaj šta treba na našim prostorima, sajt, sadržaj, web servis… odradi nešto novo, nešto kvalitetno , i garantujem lijevim testisom da ćeš uspjeti i zaraditi…

Pa sve je to ured i ja se apsolutno slazem sa vecinom ali molim vas nemojmo biti licemjerni i glumiti veceg katolika od pape na temama na kojima korisnik kao ja nesmotreno napise nesto i da priliku pojedincima da drze lekcije iz morala i finog ponasanja koja im valjda pomaze da poslje osjecaju da su i oni nesto korisno uradili…

Pa dajte pogledajte vas task bar i uTorrent ili neki drugi klijent pa se podsjetite koliko ste izdavaca i autora ovaj tjedan ostetili bas vi downloadom aplikacije filma ili igre. (Da odmah sasjecemo u korijenu offtopic: nije potrebno odgovarati na ovo pitanje na forumu)

Zatim se sjetite koliko ste puta usli u tramvaj, autobus ili neki drugi oblik javnog prijevoza pa gledali da li ce doci kontrolor jer vi niste kupili kartu jer eto bas trebat samo dvije stanice da se odvezete. Po nekim mojim shvatanjima i ovo je kradja.

Koliko ste puta se nakacili na nezasticen WLAN. Ista stvar - kradja.

Koliko vas ima samo na vasim serverima tema za razne CMS-ove i forume koje ste trebali ali ih eto niste platili vjerovatno zato sto bas tada nije banka radila da mozete uplatiti nesto novca na karticu kako bi ste kupili sadrzaj.

Ovako mogu nabrajati do sutra, jer ako ne svi onda barem 90% vas koji ste mi ocitali bukvicu je uradilo nesto od ovoga.
A sve ovo radite zato sto mozete i zato sto zaprijecena kazna ne postoji ili je neznatno mala. Da postoji mogucnost da za piratski materijal koji trenutno skidate dobijete milionsku kaznu sigurno ga ne biste ni skidali zbog te kazne a ne zbog brige za izdavaca i ostale subjekte koji gube novac. Ali naravno vrlo rado bi ste nekoga poducili da je to nepristojno i bezobrazno ne samo uraditi nego i pomisliti na to.

I za kraj, ako sebe varate ja ipak nisam toliko naivan da vjerujem da slucajno mozete neuhvaceno klikati na svoje reklame da to ne biste radili samo zato sto vam je stalo do googla ili oglasivaca. Nema potrebe da se o ovome raspravlja vise u ovoj temi. Vi ste rekli svoje , ja sam rekao svoje i gotova prica.

@novi ovaj post ti je OK. Iako si rekao da ne treba odgovarati ja ću to ipak učiniti.
Priznajem imam nešto piratizirane glazbe, ali ne puno. Ovisnik sam o glazbi a neman love za nju. Smatram da treba spriječiti one koji stavljaju nelegalni materijal na net, a nas “korisnike” ne dirati. Ja nebi skinija da mi nije dostupno. Na kompu nemam ništa nelegalno. Koristim Linux i njegove aplikacije. Kad sam jedno kratko vrijeme koristio XP bio je plaćen i legalan.
Nikad se nisam švercao u prijevozu ni koristio tuđi pristup netu. Imam svoj.
Na svoje reklame sam koji put kliknuo, ali znam da to Google neće isplatiti, dakle to je OK. Nisam klikao zbog lopovske zarade već me neodoljivo vukla reklama i nisam imao izbora i pogledao sam. Smatram da Google treba izmjeniti odnos prema samoklikanju jer je nemoguće odoliti reklami na svom vlastitom sajtu.
“Ko je bez grijeha nek prvi baci kamen”. Ali neka moralna granica treba postojati.

Mislim da griješite i da bi trebalo temu razviti kako je moguče prevariti Google, ne radi zarade već da se vide manjkavosti sustava.
Jer onoj tko će probati nešto ukrasti on će to učiniti s temom ili bez nje.

Možda Google već ide tako daleko da ako sam ja ulogiran na gmail i kliknem negdje, moj klik kao korisnika njegovih 5 servisa ne dovodi u sumnju. Itd…
I iskreno mislim da uz genijalce koje zapošljavaju dosta teško Google izbiti novac iz đepa.

No postoje likove koje tvrde da mogu izbiti iz Google pristojne novce, neznam nebi ni probao, no sumnjam, vjerovatno čim je veći iznos u pitanju radi se ručna provjera uz onu automatsku.

No mislim da se kod drugih oglašivaćkih mreža može manipulirati jer nemaju “stroj” kakav ima google.

Moje mišljenje je suprotno. Ne treba prevarantima davati ideje kako zahebati sustav.
Ako žele varati, neka napregnu svoje sive stanice i neka vide do kuda će dogurati.

Google ima veliku mašineriju, možda i preveliku, pa se sigurno može dogoditi da im se znalci provuku “ispod radara”. Takvi znalci prevare sigurno ne obznanjuju javno svoje metode.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja