Nba

Zna li netko što se danas događa u americi? Vidim neku neviđenu ludnicu na googlu.

20-ta obljetnica da je magic johnson objavio da boluje od aidsa možda?

Hm, ne… nešto više.

U poslovnom sam čitao da se nešto pregovara (oko love naravno) ali da je ova sezona i tako propala jer bi bila prekratka i neregularna.

Nikad dosta para.

Da, pregovara se nešto danima al nema skoka. Evo u par sati došlo 7000 ljudi, a inaće slab sajt. Moguće da se očekuje odluka pa su svi na netu. Eh, lako se naviknuti na dobro :frowning:

U par sati 7000 ljudi.

Možda još nije kasno da se okrenem EN tržištu. :slight_smile:

Imam taj sajt 1 godinu, bude skokova od +100-200 ljudi nekad al ovo je nešto čudno baš, stvarno odgroman skok. Nadam se da će portajati koji dan, mada mislim da je to sutra već gotovo.

Možda ti se sajt probio na Google. :smiley: Btw. da, početak sezone je odložen jer ne mogu da se dogovore o raspodeli para nikako, jedni hoće više, drugi nude manje itd. Možda je dogovor pao i krenula sezona, u svakom slučaju moraju da reše to pre All Stara… :slight_smile:

[quote=“trnac”]U poslovnom sam čitao da se nešto pregovara (oko love naravno) ali da je ova sezona i tako propala jer bi bila prekratka i neregularna.

Nikad dosta para.[/quote]

Mislm da je prijašnji lockout trajao i više, moguće da se ova sezona još može spasiti ako se dogovore.

Nije se probio, prvi je za taj pojam. Mislim da se stišava sada sve.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja