Ne mogu da povucem novac sa Paypala

Danas sam pokusao da povucem novac sa Paypala, ali mi prijavljuje gresku:

“Sorry, we were unable to complete process at this time. Please try again later.”

WTF? Da li je neko povukao danas novac?

A jedno malo pitanje, da li ti je neophodno da to povuces danas kada sutra automatski prebacuje na racun?

Nije neophodno, ali nisam mogao da primim novac od jedne clanice foruma, pa rekoh da probam da povucem novac, kad ono - ne moze ni to!

Dali netko zna kako novci koji su na mom racunu na paypalu i s njim je povezana Prepaid MasterCard kartica iz Addiko banke ne mogu da ih koristim, tj karticu da provlacim kroz aparate u trgovini ili na benzinskoj. Probo sam withdraw pa mi trazi drugu karticu ili racun u banci. E sad posto ja imam blokade “osim na ovoj kartici” probo sam da dodam od sestre karticu i sve stima samo mi trazi paypal kod da upisem. Odem do banke ovi nemaju pojma ni u poslovnici a ni u glavnoj banci u zagrebu. Sad neznam sta da radim jer mi lova stoji a treba mi.

Samo da javim ovdje, kako mi nisu withdrawani novci automatski na karticu prvog u mjesecu, kontaktirao sam ih i rekli su da imaju neke probleme sto se toga tice, pa sam morao rucno to odraditi…

Za povlacenje novca samo Visa clasic ili Visa electron.
Kada trazis PayPal kod, trebas cekati da se pojavi na transakciji.

Sad vidim da si u ZG (Hrvatska) ali mislim da je kod vas slicna situacija. Ja sam ih kontaktirao iz BIH pa su mi tako kazali…

Evo bio u banci po stoti put i napokon dobio paypal code jebo ih internet.

Ocito da prvo moras dodat karticu i stoji ti aktivacija, i onda pricekat dan do dva i otic u banku trazit paypal kod koji oni puste na karticu i tek onda ju mozes aktivirat,
.

Ako imas internet bankarstvo mozes sam provjerit taj kod.

1 Like

Fora i je sto nemam nego preko sestre a ona nije napravila to :slight_smile:

Ja sam pre dva dana morao manualno da povucem novac, ali evo posle dva dana opet ne mogu ni da primim novac ni da povucem! Pise mi da je withdrawal limit 0.01 dolar, wtf?

Nesta sere ili je zbog blagdana ja sam povuko sredstva s paypala 2.1 i jos mi nije sjelo na karticu a pise na paypalu da je approved ( completed ). Sad neznam jel zbog kartice ima veze sto je kreditna ili je do nasih banaka :slight_smile: