Ne mogu primiti uplatu na PayPal

Imam problem sa PayPal-om
Uredno mogu da plaćam i sve ok, ali ne mogu da primim uplatu…
Ne može niko da mi pošalje pare. Kartica je uredno verifikovana kao i email.
Kako da riješim ovaj problem?

nazovi paypal preko skypea i rijesit ce ti problem za minutu

Meni isti problem ali ja sam iz Crne Gore a niko iz Crne Gore ne moze da primi pare a moze kao da plati i sve to…

Poslao sam support mail danas, pa cu pricekati do sutra. Ako ne odgovore zovem ih.
Ne znam u čemu je problem… Jer je sve kako treba, pomislio sam da je do VIZA kartice, ali nije sigurno er sam i prije radio sa njom i mogao primiti uplatu. Da li moze biti nesto u podesavanjima?

Vjerovatno neka greska do njih, ja sam jednom slao mail ne sjecam se tocno u vezi cega i nisu odgovorili tjedan dana. Nazvao i rijesio problem za 5 minuta.

Nadam se da će odgovoriti. Nekad davno sam imao isti problem i riješio sam u podešavanjima, al sad nema šanse.

Problem riješen, na support mail mi odgovorili za 2 dana i samo riješili.

Šta su ti odgovrili,imam isti problem?

Ja upravo poslao pitanje u vezi toga, mda je bolje zvati, ali šta ću kad ne znam engleski baš najbolje…nadam se da će odgovoriti ubrzo…

Aha aj javi kad odgovore

obratite pažnju da mora biti VISA kartica

U mene je visa ali opet nece

Evo ja sam im poslao poruku i tako sta je problem i javili su mi da su mi na settings nesto radili i sad bi valjda trebao moci primati sve uredu.

Evo također i meni odgovorili, kažu da moram unijeti visa karticu (kao što @korisnik9758789 kaže) i da ću moći primati uplate, moja visa electron kartica je spremna dobio sam SMS od banke pa ću da je ukucam i nadam se da će sve raditi kako treba, inače ja sam i znao da je do kartice ali sam čuo od nekih osoba da se treba zvati paypal i da oni onda kao “aktiviraju racun”, ali nikad to nisam radio a imao sam jedan stari paypal racun prije ovoga i radio je bez problema…Mda ne mora značiti da je kod tebe problem kartica, najbolje da ih pitaš, evo meni odgovorili za manje od 24 sata…

2 Likeova

Onda cu ih i ja sad pitati

Jučer sam skužio kod mene isti problem. Javio se podršci putem email poruke, i evo jutros opet sve radi…

Jeste li vi uspjeli riješiti problem?

¸Javio sam se podršci i napravili su mi sve

Večito neki problem sa PayPal-om.
Evo sad sa uvideo da imam problem, koji me koči već danima.
Ne mogu primiti nikakve uplate preko PP, odjednom, od prvog ovog meseca.

Može li neko da mi kaže kako mogu da dobijem taj njihov support, na koji broj , kako da ih nadjem na skajpu?

Važno mi je jako ovo, hvala :hot_face:

koja je banka u pitanju? morat ćeš vaditi novu karticu, a ako imaš postojeću neke druge banke koja nije povezana na paypal, poveži je … samo da nije mastercard, visa treba da bude

Drug, nije taj problem. To sam odavno prevazisao.
Imam dve dobre kartice, intesa i rajf su banke.
Nije do njih