Ne mogu pronaći meta tags input u ZEND kaosu

Kopam po nekoj starijem custom shopu koji je u zendu rađen.
Pola stvari je hardkodirano ili na .php ili u bazu, bez sučelja izmjene.
Uglavnom ono što me muči, ne mogu skužiti odakle vuče meta i title.

Naime ima u bazi jedna tablica koja je s takvim stvarima, ali ne vuče je iz nje, i dalje vidim glupsoti koje želim zamjeniti.

Sintaksa za primjer:

<?php $pageTitle = $this->pageTitle ? $this->pageTitle : Configuration::GetSetting('meta_description'); ?>

<title><?php echo ($pageTitle ? $pageTitle.$this->titleSeparator : '').$this->siteTitle; ?></title>

<meta name="description" content="<?php echo (isset($this->pageDescription) ? $this->pageDescription : Configuration::GetSetting('meta_description')); ?>">

<meta charset="<?php echo Core::GetConfig()->contentCharset; ?>">

I da me ubiješ ne mogu pronaći fajl koji bi sadržavao taj info. Pogotov za ovaj glupi title.
Nije u config.

Koja verzija frameworka?

Verzija je 1.5.

Na 2 i iznad sam se donekle mogao orijentirati, ali čovječe, otvorim FTP, ma foldera za ubit se, pa neki ostatci frontpagea, pa neki upload folder pa x foldera funkcija, js-a, kaos totalni, sve pregledao i nigdje da nađem odakle mi vuče pageTitle, siteTitle.

Imam u bazi tablicu no ona promjenom na ono što mi treba imala je malo efekta.
A na stranicama, templejt stranicama, ponegdje ima hardkodirana varijabla koja se poziva. I najčešće je na stranici, i to je ajde ok, ali na nekima uopće ne kužim odakle povuće neke riječi.

Za nuždu sam izmjenio site title na header, hard kod.

Mozda da probas sa searchom svih file-ova, trazis keywords “pageTitle” pa gledaj gdje se isti definira.

Jesam.
Nađe ih ali nigdje da nađem referencu gdje poziva.

Naime večinu sam sada riješio, ali kao pageTitle vuće od nekuda i više nemam pojma odakle.

Pa sam maknuo sintakstu i izmjenio je na nešto moje da vuče ono što želim.

Problem je riješen, ali razlog, i gdje se nalazi orginalni pageTitle nemam pojma.

Jedino gdje mi izbaci kad pretražujem za te riječi, fraze, je zend cache settings file, ali orginalni fajl nigdje.

Onda probaj obrisati cache iz foldera mozda si ti sve izmjenio, a on ti je vukao stalno postavke iz cachea

Pa to i mislim da stalno vuće nešto bezveze, možda cache nije dobro podešeno.
tnx, budem ga pobrisao, ali prvo spremio orginalni;)

Da site nije spojen sa Cloud Flareom ili nekim sličnim servirsom koji kešira lokalno ?

Nije, to bi bio space shutle dodatak stranici.
Krpana je uzduž i popreko. CMS od kojeg boli glava.
Idem sad probati ono gore pobrisati cache zend setting file.

Ne znam sa kojim editorom radiš? (notepad++ je močan komad sofa).

Ako u root folderu, bilo gdje postoji binarni zapis ‘meta’, ‘title’ - notepad++
če ga pronači i pokazati putanju/hijararhiju do specifičnog keyworda, klase, ID-a…
bilo čega što postoji u binarnom zapisu, frontEnd ili backEnd.

1.) Moraš imati instaliran NppFTP plugin za Notepad++ (direktno se spajaš na site i editiraš/modificiraš/sejvaš fileove…)

2.) Gornji izbornik -> Plugins -> Show NppFTP Window (novije verzije Notepad++ imaju NppFTP plugin instaliran po defoltu)

3.) Kada si spojen na FTP preko tog plugina, ekploraš root folder tog sitea.

4.) Gornji izbornik -> Search -> Find in Files (automatski ti pokazuje online direktorij root foldera u koje se nalazi site - svi moguči fileovi).

5.) Kompletan explore ti se pokaže ispod, sa kopletnim putanjama do filea/keyworda, klasa, varijabli…,
čak pokaže i liniju koda (Zakon :))

Ako u tom rootu bilo gdje postoji binarni zapis pod keywordom ‘meta’, 'title’ - on će ga pronači: 100%.

Ja tako održavam sitove iako plugin ne kopa po bazi - ali čisto sumljam da ‘meta’ i ‘title’ dolaze iz baze.
Ako to i jest slučaj, onda je bekendaš sigurno napravio nekakav query (ili varijalablu) koja iz php-a prema bazi također sadrži ‘meta’ i ‘title’ zapis.

Npr. "<?php get_the_title(); ?>" (bubam napamet).

U tom slučaju če Notepad ++ NppFTP plugin pronači sve što ima veza sa ‘title’.

Ako ga ne nađe - znači da postoji negdje u bazi (pitaj boga gdje i kojoj formi, možda i nije dio tog sitea, nego nekog servisa)