Ne pokrece mi CS4

Imam problem sa CS4, kada hocu da pokrenem program kliknem na njega i nista se ne desava.
Na racunaru radi normalno, ali na laptopu nece. Njega koristim jer mi je otkljucan i ne trazi mi key. Skinuo sam trail verziju CS6 i on sljaka bez problema, Zna li neko u cemu je fora?

CS4 Master Collection
CS4 Web Premium
CS4 Design Premium
CS4 Production Premium
CS4 Design Standard
After Effects CS4
Dreamweaver CS4
Fireworks CS4
Flash Professional CS4
Illustrator CS4
InCopy CS4
InDesign CS4
Photoshop CS4
Adobe Premiere Pro CS4
Soundbooth CS4

1.Predpostavljam da je Photoshop, napisi lepo koji CS4.
2. Nisi naveo koji operativni sistem koristis na racunaru a koji na laptopu.

Ps4 je u pitanju, nznm kako sam uspeo da zaboravim to navesti. Win7 je na oba racunara.

  1. Prvo proveri da li ispunjavas sistemske zahteve za Photoshop CS4:

1.8GHz or faster processor
Microsoft® Windows® XP with Service Pack 2 (Service Pack 3 recommended) or Windows Adobe Photoshop CS4Vista Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1 (certified for 32-bit
Windows XP and 32-bit and 64-bit Windows Vista)
512Mb of RAM (1Gb recommended)
1Gb of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on flash-based storage devices)
1,024x768 display (1,280x800 recommended) with 16-bit video card
Some GPU-accelerated features require graphics support for Shader Model 3.0 and OpenGL 2.0
DVD-ROM drive
QuickTime 7.2 software required for multimedia features
Broadband Internet connection required for online services

  1. Ako je tu sve ok, deinstaliraj i ponovo instaliraj tako sto ces promeniti naziv foldera, moguce je da si imao neku predhodnu verziju koja nije lepo deinstalirana.

  2. Otvori kao administrator.

Pokrenuo sam ps4. Verovatno kad sam instalirao ps6 ubacen je i neki fajl, koji je falio.
Hvala @markoni82