Ne prikazuju se Adsense reklame na sajtu - Molim za pomoc

Ne vredi, 4 sata trazim po forumu i google i moram otvoriti topic da mi neko pomogne. Naime, lepo kreiram Adsense reklamu ali kada kopiram to na svoj WP site reklame jednostavno nema. WP tema je od TagDiva za News portal koja ima u sebi sve, samo kopiram link i pojave se reklame na sajtu. Imao sam ovaj problem jos jednom i uspeo sam da ga resim pomocu klipa slicnom ovom, sada pokusavam naci na YT taj video ali nisam uspeo. Po ovom videu sve uradim ali i dalje nema reklama na sajtu. Molio bih nekoga da mi kopira ako moze ovo sa video snimka da samo primenim na svom adsense nalogu ili da mi objasni neko kako da resim ovaj problem.

Mozda ti domena ima ban. Ja sam kupio domenu prije par tjedana, podigao site i nakon par dana skuzio da je domena bila prije koristena i ima adsenae ban. Kupio sam drugu i sve radi.

1 Like

Nema ban, proverio sam. Vec treba kao na video da se podesi tj da se izbrise ono ali ne vredi, probao sam.
Sigurno je jos neko imao ovaj problem. Kad bji mi neko samo kopirao svoju reklamu i ja zamenim samo onaj kod i to je to. :slight_smile:

Nekad nece da rade reklame kad se kod tako kopira. Proveri i stavi kod u sajdbar, ako se tamo pojavi onda je do teme.

1 Like

Uff, ne rzumem se ja toliko u to, sta je to sajdbar ? Prosli put sam malo uredio taj kopirani kod i radilo sve, zarada se ocitavala, sve bilo super.

slika govori tisuću riječi

Slika govori i 10 000 reci ali ja i dalje nisam resio moj problem. Molim nekoga da mi kopira kod sa ovog videa sto sam postavio ali da mi kopira kod koji ce da funcionise, jer ja uradim sve kao na videu ali i dalje nema reklama.

Zasto bi ti bilo ko kopirao kod oglasa kad ti kod imas na Adsensu tvoj? Ne razumem nikako… Uradi onako kao sto sam ti rekao, postavi kod u sajdbar, text widget, sacekaj malo i izbrisi kolacice i ako tije odobren adsense, oglas ce da se pojavi.

1 Like