Ne propustite besplatne ćevape

http://www.rubelj-grill.hr/index.php?id=1&title=Za%20webmajstore%20sve%20besplatno.%20Samo%20recite%20da%20vas%20je%20poslao%20neki%20frajer

Ovo je vijest

Možda je to ustvari odlična reklama.

Da se nebi zajebao malo :slight_smile:

A, da, lol

Rep je bio brži:

Otkako su rep.hr i bug.hr pisali o tome, sigurno im je znatno porasla posjećenost :slight_smile:
Na koju foru to radi? Da si i ja tako nešto napravim :zub:

Stvar nije nova niti rep.hr ima posebna prava na nju :), ali s obzirom da sam ja složio Milana Bandića u rečenicu kao primjer, očito je da je inspiracija do Buga i Lupige direktno ili indirektno došla preko rep.hr-a.

Doduše, Bug je ćevape izmijenio u čevape, a Lupiga u cevape :slight_smile:

Alexa USPON
113% rubelj-grill.hr

hehe:D

[quote=“bbsantic”]Stvar nije nova niti rep.hr ima posebna prava na nju :), ali s obzirom da sam ja složio Milana Bandića u rečenicu kao primjer, očito je da je inspiracija do Buga i Lupige direktno ili indirektno došla preko rep.hr-a.

Doduše, Bug je ćevape izmijenio u čevape, a Lupiga u cevape :)[/quote]A ko kaže da nisi dobija lovu za reklamiranje i da ovo nije propust već kampanja?

[quote=“Gigolo”]A ko kaže da nisi dobija lovu za reklamiranje i da ovo nije propust već kampanja?[/quote]A tko kaže da je ovo tvoj spontani komentar, a ne reakcija koju je naručila Rubeljeva konkurencija :slight_smile:

Pitanje, na pitanje. Niko ne može znati.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja