Ne radi backup restore na Hostgatoru

Pozdrav, jučer sam updateala Wordpress temu koja mi je nakraju svašta nešto brejkala na stranici. Autor WP teme očito nema pojma svoj posao i uglavnom ja jučer i danas već po 5. put pokušavam napraviti restore na Hostgatoru ali neće pa neće, treba 2h da dođe do 10% i nakon toga samo neki error iskoči da “Web-lokacija ne može se dohvatiti”. Jel ima netko iskustva sa restore-om na Hostgatoru i kako da to proradi? Poslala sam im ticket da mi oni naprave restore ali ovi na live chatu nemaju pojma koliko će to trajat a ne mogu imat brejkanu stranicu danima. Ima li tko kakav pametan savjet, zašto mi ne radi backup restore i šta još mogu probat? :frowning: Hvala

Mozes iz file managera iz cpanela dici .zip stare teme i otpakovat je preko nove.

npr ako se tema zove NewsMag i ona stoji u /wp-content/themes/newsmag

Izvuces newsmag folder iz backupa, zipujes ga, odes file managerom u u themes folder dignes tamo i raspakujes ga prepisivanjem preko starog, a mozes i obrisati stari.

Naravno potrebno je da imas backup.

Temu ne bi trebalo da azuriras na live siteu, a buduce probleme mozes izbjeci ako krenes koristiti child theme
https://codex.wordpress.org/Child_Themes

1 Like

Nakraju su mi iz Hostgatora ful brzo napravili restore, tako da sam to rijesila. Svaka im cast, ja sam ocekivala da cu trebat cekat danima.

A ovo za Child theme definitivno cu implementirat, hvala :smiley: