Nece ucitati flash baner na web stranici?

Pozdrav,
uglavnom radim stranicu i ubacila sam flash baner u heder, problem je u tome sto ga nece ucitati
uglavnom evo kod s kojim sam ubacila baner

[HTML]

[/HTML]

Bok,

ima milion načina kako ovo možes napraviti, evo ti jedan:

U HEAD staviš:

<script type="text/javascript" src="swfobject/swfobject.js"></script>

A u BODY ovo:

<div id="header">
     <p>In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 9+ support!</p>
</div><!-- End Header -->
        <script type="text/javascript">
        // <![CDATA[
            var so = new SWFObject('flash/bez_reklame_bazis_promo_danas.swf', 'website', '122', '400', '10');
            so.useExpressInstall('swfobject/expressinstall.swf');
            so.addParam('menu', 'true');
			so.addParam('allowFullScreen', 'true');
			so.addParam('quality', 'high');
			so.addParam('wmode', 'direct');
			so.addParam('scale', 'showall');
			so.addParam('allowScriptAccess', 'sameDomain');
            so.write('content');
        // ]]>
        </script>

gdje ti JavaScript vidi jel radi flash player i ako radi prikaže “flash/bez_reklame_bazis_promo_danas.swf” a ako ne radi prikaže: “In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 9+ support!”

sa parametrima mjenjaš kako ti paše )wmode, scale, itd).

Poizdrav

Hvala na pomoci, ali mislim da je moj kod ok, jer prikazuje mi se mala ikonica od flasha da nije instaliran i kada ga ponovo instaliram isto se desava

Možda trebaš poraditi na izvoru SWF datoteke, izgleda mi da nema dobru putanju.

Tolko stvari može bit da ne znam di da krenem, daj link na stranicu pa ti mogu točno reć…

Dali FF, Chrome i IE daju istu grešku?
Linkove stavi apsolutne ne relativne, to rijetko zna zezat ali zna…

Javi kaj je bilo…

Evo stranica je u izradi… ne u niti jednom pregledniku se ne prikazuje

uglavnom evo link pa pogledajte, svi baneri ostali se vide (koji su ubacivani kao moduli)
DanasNet.com
koje rucno unosim se nevide :frowning:

radi ok!

Ah, radi se o đumli, tu vrjede druga pravila igre :krele:

LINK

Rade ok baneri koji su postavljeni preko modula, ali u heder sam stavila desno baner i meni se neocitava nego mi pokazuje slikicu da moram instalirati flash player (ponovo jesam jer sam mislila da ce biti ok) ali nikaj od toga

[quote=“Uber_Gosu”]Ah, radi se o đumli, tu vrjede druga pravila igre :krele:

LINK[/quote]

Kak mislis druga pravila? Ovo sam procitala nema veze s ovim kaj sam pitala (ak sam si dobro prevela)

Prvo nisi spomenula da radiš u đumli a to je i bit čitave priče…

[quote=""]Pozdrav,
uglavnom radim stranicu i ubacila sam flash baner u heder, problem je u tome sto ga nece ucitati
uglavnom evo kod s kojim sam ubacila baner[/quote]
Onda sama sebi odgovoriš zašto ti SWF ne radi:

lol

LINK

:razbi:

Imaš 2 opcije, prva je korištenje modula a druga je ručno prepravljanje nekolicine fajlova…tu treba imat neko znanje…preporuka: Odi na module :stuck_out_tongue:

[quote=“Uber_Gosu”]Prvo nisi spomenula da radiš u đumli a to je i bit čitave priče…

Onda sama sebi odgovoriš zašto ti SWF ne radi:

lol

LINK

:razbi:

Imaš 2 opcije, prva je korištenje modula a druga je ručno prepravljanje nekolicine fajlova…tu treba imat neko znanje…preporuka: Odi na module :p[/quote]

Pa evo ja sam napravila bez obzira sto je joomla upitanju samo sam dodala html kod u index.php problem je bio kaj nisam cijelu putanju vukla nego samo iz foldera (neznam valjda jer mi sam tak radi)

Hvala na pomoci jos jednom i evo kod koji sam stavila ak ce nekome pomoci

[HTML]

[/HTML]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja