Neko da koristi 1&1

Je li iko uspio uraditi transfer sa njihovog sajta na drugi registar?

Kakvo misljenje imate o namecheap.com ? Da li su ista bolji od ovih iz 1&1?

Pozdrav, ja sa namecheap radim već 2 godine i nema problema, live chat im je odličan i odmah ti riješe problem. Svaki mjesec imaju discount kupone na com domene. Preporučam.

Danas sam transfer jos jednu domenu kod 1&1, pa je ICANN zakazao i nije mi poslao verifikaciju emaila.
Nazvao njihov support preko skype i ljudi mi rjesili problem, tacnije pratili su moj support sve dok manuelno nisu verifikovali gdje je icann zakazao.

Ako “loviš” jeftine domene i promocije onda je to za prvu godinu, npr. Whois ide za sledeću po punoj ceni kao i hosting koji je u promociji. Namecheap je standardno dobar kao i GoDaddy, Namesilo, Enom itd…

Nećeš pogrešiti ako uzmeš domen kod njih u smislu poređenja i pružanja usluge kao kod navedenog 1$1…

Kod 1&1 ima samo dva mjesta kako mozes pasti:

  1. Biti brzoplet i klikat next next, a ne od-znacit one dodatne usluge (hosting, bla bla) pa da ti se to uracunaju. Treba kupit samo domain only bez ikakvih addons.

  2. Biti cigan pa drzati tu domenu 7 dana pred istek, i onda se cuditi kad vam ne prodje transfer out glatko. Ako vec mislis iskoristit akciju, onda domen prebaci negdje drugo nakon 2-3 mjeseca a ne zadnji trenutak.

Ja sam nedavno transferirao jednu domenu sa 1&1 kod HR Avalona i sve je prošlo bez problema.