Neko igra CS:GO?

Ima li ko od gamera ovdje da igra CS:GO? :smile:

Ima naravno :slight_smile: hahahaha

Koji si rank? 20 znakova.

pojma ti nemam buraz igram sa nekim drustvom svako vece

Hahah, ja sam Supreme :slight_smile: .

Igram ja.

LEM rank sam :slight_smile:

Dobar si, ja jučer napredovao u Supreme, a imam za cilj Global Elite :slight_smile: .

Cool,

meni je bilo bitno samo da se maknem iz dmg, kad ono iznad viŔe hackera nego običnih igrača.

A ni neigram tak često.

Istina hahahaā€¦ 20 znakova.

Ja sam prije to igrao ali nije to vise za mene ostarilo se hahah

Nikad se nije staro za poigrati neÅ”to, to su priče za djecu, star sam ja da to igramā€¦

Ako ti se sviđa, zaÅ”to ne? U granicama normaleā€¦ Ne čitav dan samo igrati, zanemariti sve ostale obaveze, a kada se ima vremena zaÅ”to da neā€¦

Druga stvar je Å”to ova mlađa generacija ima bolje reflekse pa mi dođemo ko teÅ”ke nubare, i to je nama hacker odmah, a nije da ih nema, ali generalno ova dječurlija bolje igra nego Å”to smo mi, i to je toā€¦ Zato su im ručice i Å”akice ko u Å”teneta, da puhne vjetar slomile bi se :sunny:

1 Like

Nije staro ali nisam nikad bas igrao neke igrice moj najveci doseg je NFS World

Nisam ni ja neki gamer ali i kad budem imao 50 godina rado ću sjesti popiti pivu i odigrati partiju PESa, FIFE i uvijek alā€™ baÅ” uvijek kad god budem imao priliku tenkića sa onih starih konzola, jer s tim sam odrastaoā€¦

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201109/250905/ako-se-secas-ove-igri.jpg

Starimo, alā€™ u duÅ”i mladi uvijek!

Tenkići trebaju dobiti Oscar za najbolju igricu ikada :smiley: .

Ja kada sam igrao CS, tada je vrlo popularna mapa bila Italyā€¦
pa onda znate kada sam zadnji puti igrao CS hehe :man:

Jel igrao go birke mapu tako nesto bjese da se zove one dvije kuce na to smo se nekad patili

Dust II, Cache, Inferno, Mirage, Nuke, Train se sad igrajuā€¦ Italy slobodno mogu i izbaciti :smiley: Kad se Italy igrala na početku nije bilo hakera, sad puno hakeraā€¦

Headshot nožem, zabode ti ga u glavu hahah

Evo i ja stavio sinoc CS i igrao mapu interno nije losa mogu rec mada mi se i train svida i ona joj kako se zove ddust2 tako nekako :wink:

Imam jedno pitanje desava mi se na pojedine likove kad treba da se pucam sa njima sve mi ide lijevo desno kao da gubim kontrolu jel to do mene il oni koriste neku muku

Oni ti idu lijevo desno ili tvoj nisan ili tvoji metci?