Neko igra CS:GO?

ja brate kao da mi zabaguje radi normalno samo na pojedine likove kad na njih naletim kao da mi zabode cudna stvar, evo malo prije igrao na jedan server sve fino normalno

Pa šta je u pitanju od navedena tri? :smiley:

haha kad treba da se pucam sa nekim igracem kao da izgubim kontrolu ne mogu da ga nanisanim, to samo na nekoga ne na sve, na druge igrace sve normalno. na cio server mozda na jednog do maksimum dva igraca mi se to desi. mozda je bag neki do mene moram izbrisat onda ovaj cs jer nesto nije kako treba.

Ne kontam te nikako :smiley: . Izgubiš kontrolu jer ti se pomjera, ili jer ti ispališ 30 metaka pa ti se nišan malo pomjera? Logika je da će on da se pomjera da ga ne bi mogao lahko nanišaniti :slight_smile: .

Tripuju xD Kad vide protivnika ne znaju šta će, pa ili izlete udare rafal, sprej ode ne bi pogodio ni da je 100 protivnika >.<

Drop AWP please, AWP please. Ace svaki game s AWPom, pa čak i po par puta :blush:

E i ja sam nasao dje da pitam haha, nevazno totalno. Desava se to da ja igram jako dugo jos od 1.5, i da mi se na cs go desi da zna kad treba da se pucam sa nekim da mi kao zabaguje i ne mogu da pucam vec me pomera lijevo desno sto znaci da ne mogu da ga nanisanim. Pa pitam jel se to jos kome desavalo ili taj na koga mi se to desi koristi nesto ili je do mene. Jer mi nelogicno znaci nije na sve igrace nego bas na odredjene. Tipa igramo milito ja i xoxoxoxo i meni se to desi stalno samo sa milito kontas sad?

Nikad mi se to nije desilo. Jel se to dešava na oficijelnim serverima ili nekim community?

Napokon, Global elite sam :smiley: .

Svaka čast, kolko ti je trebalo od lem do global elite?

210 sati :smiley: . Sinoć sam ga popušio tako da sam se vratio na Supreme -_-, ali vratiti ću se ja opet na Global. Kako sam dobio global imao sam LWLWL i izgubio sam rank, što je niđe veze.

popisam se na igricu 14:3 ih vodimo pregazio sam ih sve sam i dogovore se da me kick cigani sve im…

Ahahahahahaahah… dešavalo se to mnogima :smiley: . Pogotovo ako im se ne svidiš.

Samo mali update, već sam zacementirao Global, na istom već preko 6 uzastopnih pobjeda, prelagano ovo :smiley: .

Ja evo nisam uspio igrat ništa već dva tjedna slušalice mi na popravku, valjda neću past na dmg kad mi se vrate :smiley:

Ja igram bez slušalica već mjesecima, otišao mi onaj audio jack u laptopa, ali sam opet napredovao do Globala :smiley: . Naručio sam eksterni 3D audio jack, preko usb-a što ide, ima da jedem malu djecu kada nabavim :smiley: .

Ma daj, ja sam se tek pomaknuo s dmg kad sam smanjio rezu da imam bolji fps i nabavio slušalice, puno pomognu za timski rad.

Bitne su slušalice, zato sam naručio ovaj eksterni jack, čuješ sa koje strane ti ko dolazi :smiley: .

Evo i ja sam global elite :smiley:

Čestitke, ja sam na jednom acc-u global na drugom supreme, ne mogu drugi da naguram na global uvijek uleti spinbot i pokvari score :D.