Neko mi obrisao sajt

Ovako, podigao sam jedan sajt na HostBlast… Tražio sam od Admin. da mi nalog obriše skroz, kada su to odradili, podigao sam novi sajt i sve bilo OK.

Sada da posjetim taj isti sajt, a tamo pustinja. Nema ničega! Sve obrisano!

Šta se desilo? Neko jeste obrisao, ali KO?

OK, ima par varijanti. Jedan lik što je imao pristup, ili hosting, jer sam im par dana ranije tražio da mi ‘‘renew’’ account, pa ne znam da nisu imali zakašnjelu reakciju, a nisu znali da su mi to već uradili ljudi sa kojima sam se čuo na chat-u.

Sve to je manje važno, mene samo zanima: MOŽE LI I IMA LI MOGUĆNOST HOSTING DA MI VRATI MOJ SAJT??? JA NISAM PRAVIO NIKAKAV BACKUP!

Najbolje da to pitanje postviš hosting provideru.Mislim da ako su ozbiljan hosting provider da imaju (neki) backup u arhivi.

1 Like

Ne pitaj nas, pitaj hostera.
Ako ti ne vrate sajt, uz lekciju o pravljenju backupa dobit ćeš gratis lekciju o izboru hostinga.

3 Likeova

a hostblast zaobilazite u sirokom luku najgori hosting na svijet vise su mi bili down nego online

Naravno da sam postavio i njima pitanje.

Reakcija je bila munjevita, vratili su mi kompletan sajt. Svaka im čast!

Mudro zboriš
Mudro zboriš

također isto vrijedi i za iPage go**o od hostinga !!

sad bas jedan klijent presao na ipage nadam se da ce se odusevit hahaha

1 Like

Na www.infonet.hr sam godinama. Više od deset Portala i web site-ova tamo držim. Hrvatski ili njemački server… Nikada nikakvih problema s njima, a ako trebam pomoć rješavaju odmah. Nedjelja, praznik, bilo koje doba dana…
Imaju sve u ponudi…

Isso miki, ali su skupi o_O

Ja sam isto bio kod infoneta… bili su ok ali nazalost skupi…
ako spuste cijenu mozda se vratim :wink:

Ukoliko netko treba, nudim 40% jeftiniji hosting u odnosu na infonet :slight_smile: PM