Nekoliko premium domena na prodaju (mobiteli.com, slike.com...)

Prodajem domenu Mobiteli.com, a kupcu poklanjam i istoimenu FB stranicu s ~18.000 lajkova. Cijena je 2500 eur.

Također prodajem domenu Slike.com, a kupcu poklanjam i istoimenu FB stranicu s ~76.000 lajkova. Cijena je 5000 eur.

Također imam i nekoliko premium .hr domena koje sam voljan “obrisati” u zamjenu za odgovarajuću naknadu.

Zainteresirani mi mogu poslati poruku ovdje ili na email info@filipmedia.com

1 Like

Druze svaka tebi čast :smiley:
Al ne znam koja ce budala dati 5k € za domen kad taj novac nemo’š za 20 godina od tog sajta zaraditi :smiley:

2 Likes

Da smo u recimo SAD-u i da je domena recimo Pictures.com jedina budala bi bio onaj tko bi pristao prodati za samo 5000 Eur tu domenu :wink:

Ove dvije domene spadaju pod premium za naše domaće tržište. Naši ljudi još uvijek uopće nisu svjesni vrijednosti domena pa će biti jako teško naći kupca po ovim cijenama. Čak niti mnogi web majstori ne razumiju pravu vrijednost domena. Kod ovih domena je SEO potencijal samo jedna od vrijednosti. Usput, EMD su i dalje puno bolje za SEO nego drugi tip domena. Samo jedan od milijuna primjera su oglasnik.hr i njuškalo.hr za keyword oglasnik, a svi znaju koliko se Njuškalo potrudio. Druge vrijednosti poput prestiža i psihološkog faktora kod posjetioca neću komentirati jer bi potrajalo, ali u nekim slučajevima je to puno veća vrijednost domene od SEO potencijala.
Kod domena često uopće nije bitno da li će sama domena vratiti uloženi novac. Važno je puno drugih stvari. Domene nisu web stranice i vrijednost se procijenjuje na drugačije načine.

Druze moj da je ista cijena klika iz bosne i u SAD-u ne bi gledo’ sekunde sad bi mu dao 5000 € :slight_smile:

Nije u tome stvar :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey