Nekretnine24.info

Evo novi besplatni oglasnik za nekretnine iz moje radionice, komentari su dobro došli!
www.nekretnine24.info

Djeluje korektno odrađeno.

Lijepo samo onaj meni sa lijeve strane(okviri) mi ne pašu baš sa ostatkom stranice…
P.S.

i možda bi bilo dobro uklonit ono “ž.” u imenima županija?

Hvala na komentarima, mičem “ž.”, rubovi do daljnjeg ostaju dok ne nađem bolje rješenje!
Nevjerojatno 80 pregleda samo dva komentara! Mislim da sam fulo forum, koda sam na forumu za kolače a ne za web dizajn i programiranje!

Trebao si staviti u recenzije. Ovo je “Prostor za reklame”.

Kupujem stan a vidim da je ponuda istih kod tebe “tanka” :slight_smile: Imaš na tom području dosta jaku konkurenciju tako da će trebati puno puno truda i rada da isplivaš. Svojevremeno sam i ja razmišljao o sličnoj temi ali sam iz maloprije navedenih razloga odustao(mislim da se ovdje da zaraditi OK para od reklama za građevinare i branšu blisku tome).

Inače stranica mi se jako sviđa.

Pozdrav

Stranica izgleda jako lijepo, jedino mi se malo sporije učitava do kraja.
Baš sam htio pitati što i Ivan, misliš da imaš prolaz? Mali mi izgleda zasićeno tržište stranica s nekretninama. Čini mi se da bi trebalo dosta love da to ulovi smisao.

Svojevremeno sam razmišljao da napravim RSS stranicu sa bazam svih (koji mi daju) stranica nekretnina na jednom mjestu. Prije ili kasnije tako bi ti se napunila baza dosta dobro… samo moja stara ideja.

Sretno s radom!

S ovako opširnim oglasnikom za nekretnine će se jako teško probiti.
Ima nekoliko etabliranih igrača koje je teško (skoro nemoguće) detronzirati. Ja sam krenuo “grickanjem” odnosno nišicu po nišicu. Prvo samo poslovni prostori, od nedavno i stanovi (kuće,vikendice). Domena za zemljišta je već kupljena tako da i za to postoji plan.

Uz manje truda se može dobiti veći efekt jer se optimizira za manje pojmova i automatski je efekt puno bolji.

[quote=“ram”]Stranica izgleda jako lijepo, jedino mi se malo sporije učitava do kraja.
Baš sam htio pitati što i Ivan, misliš da imaš prolaz? Mali mi izgleda zasićeno tržište stranica s nekretninama. Čini mi se da bi trebalo dosta love da to ulovi smisao.

Svojevremeno sam razmišljao da napravim RSS stranicu sa bazam svih (koji mi daju) stranica nekretnina na jednom mjestu. Prije ili kasnije tako bi ti se napunila baza dosta dobro… samo moja stara ideja.

Sretno s radom![/quote]

Za to opet imaš tražilicu nekretnina goHome koja ima masu nekretnina u bazi i veoma je uspješna.

Da se razumimo nikad se ti nećeš približiti ovim postojećima ali mogu ti reći iz svog primjera da kad čovjek traži za kupiti nekretninu da uz te velike igrače pogleda i ovako manje (u nadi da možda tamo ima nešto što nije nigdje vidio tako da ćeš imati neku posjetu (o tebi ovisi…).
Što se tiče zarade od plaćenih reklama ovdje imaš jako veliku šansu pobrati neke novce , jer činjenica je da je tržište nekretninama jako prezasićeno i imaš hrpu neprodanih stanova za koje će vlasnici bez problema dati koju kunu za reklamu u nadi…

[quote=“Ivan1000”]Da se razumimo nikad se ti nećeš približiti ovim postojećima ali mogu ti reći iz svog primjera da kad čovjek traži za kupiti nekretninu da uz te velike igrače pogleda i ovako manje (u nadi da možda tamo ima nešto što nije nigdje vidio tako da ćeš imati neku posjetu (o tebi ovisi…).
Što se tiče zarade od plaćenih reklama ovdje imaš jako veliku šansu pobrati neke novce , jer činjenica je da je tržište nekretninama jako prezasićeno i imaš hrpu neprodanih stanova za koje će vlasnici bez problema dati koju kunu za reklamu u nadi…[/quote]

Na žalost nisi u pravu.
Tržište nekretnina je u banani. Cijene su još uvijek neopravdano visoke i ljudi čekaju korekciju.
Nekretnine na dobrim pozicijama i korektne cijene rijetko dođu do oglasnika. To ti mogu potvrditi iz prve ruke.

Pod prezasićeno sam mislio da imaš hrpetinu neprodanih stanova koji zjape prazni (cijele zgrade) i da je moguće izvući neke pare za reklamu od čovjeka čiji su to stanovi.
Znam Trnac cijelu priču oko cijena i svega - svaki dan gledam barem jedan stan i niš.

“Jeftiniji stanovi”= Loša lokacija, loša kvaliteta, …

Poštovani,
očekivao sam komentare, mišljenja i sugestija na temu dizajna, programiranja cms-a i sl., ali svejedno hvala na izraženim mišljenjima!
Zar stvarno netko od Vas misli da je idea stranice zaraditi na oglašavanju?
Molio bih adminstratora da post prebaci u “recenzije” ako je ikako moguće!

• kod registracije na onom desnom buttonu je tekst meni nevidljiv
  • moraš privući agencije, a one imaju i stotine nekretnina u portfelju tako da ćeš morati sve staviti free
  • ne volim predetaljne oglasnike, vidim da je tebi njuškalo bio uzor

Sajt je pregledan sa logično posloženim sadržajem - sve na svom mjestu.
Kod dizajna a posebno fonta korištenog u zaglavlju mislim da je ‘preopušten’ i bar meni daje dojam blage neozbiljnosti.
Kućice (ikonice) uz registraciju-prijavu mi ne ‘leže’ u tolikom broju -ponavljanju (3 kom. u zaglavlju), kvare mi cjelokupni dojam i sugerišu na hrpu kućica koje se mogu naći na netu -mada to sigurno nisu, pa tako mi daju dojam neoriginalnosti.
Footer možda sada bez nekog sadržaja ‘previsok’ i prazan.
Sve ostalo -fenomenalno

Da ovo za kućice stoji, moram naći neko drugo rješenje!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja