Nema AdSense reklama na sajtovima

Jutros sam primijetio da mi ne broji preglede na AdSense, jednostavno stoji na 1180 pregleda i ne miče. Kada sam ušao na sajt primijetio sam da nema reklama, a isto tako primijetio sam i da na ostalim sajtovima poput avaz.ba i fokus.ba nema reklama.

Da li zna neko u čemu je “problem” ?

Ista stvar i kod mene,malo mi je sad lakse…ali zanimljivo je da te portale koje si nabrojao reklame se ponovo prikazuju…

Ne brinite desava se, zakoci pa nakon nekog vremena otkoci… Desavalo se i prije

nema reklama ni na mom sajtu trenutno… samo zuta pozadina.

I kod mene isto na celom accountu nema oglasa od jutros, video sam na adsense help forumu da su mnogi pisali da nema ni kod njij

settings- my site- oznacite svoj sajt kao verificirani- oznaka mora biti zelene boje

ako se i dalje ne pojavi, zamjeni rekamu sa novom
dogadja se, nis strasno

:slight_smile:

Nažalost nije bilo do verifikacije sajtova.

A s obzirom da je veliki broj sajtova u pitanju, jako puno vremena bi potrajalo svaki oglas kreirati ponovo. Valjda bi trebao gugl sam to da sredi, ali na svakom koraku svuda kompanije samo failuju…

ja sam napravio novu oglasnu jednicu i sljakalo je (10 minuta je trebalo da se prikaze)… :smiley:

Kod mene je opet sve OK imam reklame i adsense racun radi kao i prije.Nadam se da će i vama uskoro sve biti po starom!Sretno drugovi!

1 Like

Bolje da ih nema kak su postali ocajni.

Evo sada se sve vratilo kako je bilo bez pravljenja novih oglasnih jedinica