Neobican problem na WP temi ZOX press

Sada sam nacisto upropastila sajt i obrisala sam ceo WP , a i ovu temu, hvala svima koji su hteli da mi pomognu

Ma to je negdje u style.css nesto, mogla si jednostavno dati nekome novi admin account na PM i da ti to rijesi. Vrlo je jednostavno, ali je tesko za nekoga tko ne zna.

Pa nema veze, sada je gotovo

Da li si pokušala kontaktirati autore teme? Ako je tema kupljena legalno i ako su autori susretljivi vjerojatno bi iz prve ruke dobila ‘riješenje’.

1 Like

Pa da je tema kupljena sigurno je ne bih obrisala, tema je GPL platila sam je 5 eura, sada sam stavila Bimber koja je isto GPL i koju sam stavljala na nekim sajtovima koji uspesno rade vec preko 2 godine, bez i najmanjih problema

Bimber je pomalo težak, ima toliko dodataka i plugina…

1 Like

Pa i nije bas, ja ga koristim vec duze vreme, pa sam navikla na njega, vidis , teze su mi ove druge teme

Nije mislio da je težak za naučiti koristiti temu nego da je teška stranica "load stranice puno plugina,css-a…

1 Like

90 mobile 2,2 sekunde… 96 desktop ,0,7 sekunde odlican

Sumnjam da je 0.7 sekundi to nema ni google…


Da se kladimo ? Koristim placeni WP ROCKET u kombinaciji sa Cloudflare

Moguce je, ne kazem, pod uvjetom da na sajtu nema skoro niceg.

Samo postovi i plugini koje ima Bimber tema, ne znam sta je tu nemoguce, meni svkai sajt tako radi, jer na svaki sajt stavljam WP Rocket koji sredjuje CSS i JS

1 Like

A mi se svi redom čudimo :slight_smile:

Ne vjerujem da bi na demo stranici ostavili ovako loše podatke a garantuju x2 speed na themeforestu :smiley:

Pusti ti temu i wp rocket pro. Imam ga i ja pa nikad nisam dobio ispod dve i pol sekunde. Kazem da je tvoj rezultat moguc pod uvjetom da na homepageu(ako si to testirala) nema niceg.

Ta stranica nije dobro konfigurisana i nema nikakav cache , samo sluzi za prikaz, cak nema ni AMP, udji na mobilnom pa ces da vidis kako je sadrzaj siri od ekrana mobilnog , evo primera na bad boy demo

Pa i meni je 2.2 sekunde na mobilnom, a ono gore je na desktop 0.7 , ja nemam zbog cega da lazem moji sajtovi su svi optimizovani

Ja ne govorim da lazes ali mislim da je to moguce jedino u slucaju da na sajtu nema niceg od. da ima jako malo sadrzaja odn. tek podignuta tema i nista stavljeno gore.

1 Like