Neobican problem sa adsense - novac nestaju

Kada sam se ulogovao prije 3 sata imao sa određenu sumu novca danas zaradjenu. Eh, kada sam sada ponovo usao u adsense, primjetio sam da je ta suma manja za 30%, nego prije tri sata, a nigdje nisu ukinuti klikovi, naprotiv sada ima vise klikova.

Ovo mi je stvarno cudno! Da li je neko imao slicnih problema?

[quote=“nike”]Kada sam se ulogovao prije 3 sata imao sa određenu sumu novca danas zaradjenu. Eh, kada sam sada ponovo usao u adsense, primjetio sam da je ta suma manja za 30%, nego prije tri sata, a nigdje nisu ukinuti klikovi, naprotiv sada ima vise klikova.

Ovo mi je stvarno cudno! Da li je neko imao slicnih problema?[/quote]

Valuta je ostala ista?

da, valuta je ista, euro

e sada moze biti da se tecaj mijenjao … …

kakve veze ima tecaj?
Ako mu je sve u euru, onda je sve u euru. Nije da mu se klikovi broje u dolarima pa mjenjaju u euro.
Bila je jedna tema davno ovdiej sa istim problemom, ali smo konstatirali da je u polju “od zadnjeg palcanja” ipak sve ok.

Sa druge strane ja sam takodjer primjetio da ponakad imam manje nego prije, recimo par centi.
Zavisi koliko jeto 30 % ako si imao euro pa fali 30centi to nije uobicajno, ali ako si imao 50 centi pa fali 15 centi to se dogadja.
Najbolje prati uvijek polje "od zadnjeg palcanja"
Poz

malo sam citao u adsense tamo na onom mjestu gdje mozes mijenjati valutu, i kaze slijedeće
Ako izaberes da ti se placa u eurima i dalje se zarada racuna u dolarima i na kraju mjeseca se konvertuje po postojećem kursu dolar/euro.

Kod mene je samo ukljuceno da prikazuje u eurima jer sam to morao uciniti, a isplata i dalje ide u dolarima.

A rijec je bilo o 0.5€ manjem na iznosu, kada sam to provjeravao.

Adsense mi nudi prikazivanje zarade u EUR

Kakva su iskustva sa takvom promjenom, moze li se zatrazit da onda i cek stizu u EUR ?

jedina prednost koju vidim je veca stabilnost EUR tecaja, ali nebi prelazio ako ima nekih negativnih sitnica

Mene takodjer zanima ako se prebaci u eur jel isplata tada na 100 EURA ili?

@bubac85 nakon sto prihvatis euro mozes primati cek u eurima ili dolarima na tebi je da odlucis

@<[cyber]> za eure je minimalna isplata 70€

Mada dolar je poceo rasti u zadnje vrijeme :wink:

cek sta je sad bolje … kod isplate u doarima ili eurima …

meni google nije ostavio izbora… morao sam preci na euro :slight_smile:

[quote=“bubac85”]Adsense mi nudi prikazivanje zarade u EUR

Kakva su iskustva sa takvom promjenom, moze li se zatrazit da onda i cek stizu u EUR ?

jedina prednost koju vidim je veca stabilnost EUR tecaja, ali nebi prelazio ako ima nekih negativnih sitnica[/quote]

Prva recenica nakon klika na learn more ide ovako:

dakle, zarada i sve dosadasnje statistike zarade ce biti prikazana u eurima, a buduci da za Hrvatsku nije odobreno slanje cekova u eurima
link1 i
link2
cekovi ce i dalje dolaziti u dolarima

meni u bih dolaze u eurima

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja