Neobično pitanje u vezi dodavanja fb prijatelja

Zanima me da li se vama nekada desilo da neko prihvati vaš zahtjev za prijateljstvo, a da niste poslali taj zahtjev. Znam da postoji mogućnost da slučajno nekoga dodate i da ne primjetite, ali pitanje je da li ima neki hack kojim bi vas neko prihvatio u prijatelje a da niste poslali zahtjev. Ja sumnjam da ima neki propust jer mi se to dešavalo i prije… ali kako?

haha nepostoji…
Ali poznajem prijatelja kojem su tako hakovali i samo slali zahtjeve, ovaj kad god udje prihvati ga dosta raje pa se cudi. Mozda ti se to desilo :smiley:

To se meni dogadalo, ali sto je bilo? Ja sam poslao zahtjev, proslo je puno vremena da sam i zaboravio na to i to je to.

Ne vidim logiku da ti neko hakira profil da bi drugima slao zahtjeve wtf!? Prije ovo što @CroLog kaže…

E to se isto meni jednom dogodilo i isto sam ostala začuđena…
Stigla mi je notifikacija da je osoba prihvatila moj friend request a SIGURNO ga nisam poslala. Na facebooku imam cca 30 frendova i ne šaljem zahtjeve ali ono nikad. A to je bila osoba koja se jednom samnom našla na jednom događaju, dakle ne bi ju nazvala ni poznanikom… Nemam pojma

ovo je sigurno u pitanju. Pošalješ zahtjev i zaboraviš na to, ovaj ga prihvati nakon 2-3 godine, i onda se čudiš kako…

Meni se dogodilo obrnuto, netko mi je poslao zahtjev davno, ja nakon 4 godine prihvatio, i onda ovaj šalje poruku “tko si ti, što me dodaješ?!” haha

Ono kad hoćeš da dodaš curu na koju si pukao u prijatelje, ali da ispadne da je ona tebe dodala a ti acceptao :D.

Šta manje vjerujete u vlastita sjećanja nego da facebooku uleti bug? Ajde da je fb pouzdan, pa posumnjati prvo u sebe… Ali fb je leglo bugova…

1 Like

Ja vjerujem da je neka greška do facebooka…